aktualizacja 

Kupił 100 piw, by dostać 25 zdrapek z Żabki. Oto ile wygrał

268

Dymitr Błaszczyk z kanału "Sprawdzam Jak" wrócił do cyklu, w którym próbuje swojego szczęścia w różnego rodzaju loteriach. Tym razem wybór padł na piwa z Żabki. Przy okazji Euro 2024 sieć do każdych czterech trunków dodawała zdrapkę. Jak bardzo kupony okazały się szczęśliwe?

Kupił 100 piw, by dostać 25 zdrapek z Żabki. Oto ile wygrał
Żeby spróbować swojego szczęścia, Dymitr kupił aż setkę piw (YouTube)

Twarzą kampanii zdrapek jest były kapitan naszej reprezentacji, Kuba Błaszczykowski. I to właśnie kampania reklamowa zachęciła Dymitra do tego, żeby zrobić zakupy i odebrać zdrapki. Youtuber postanowił podejść do tematu bardziej przekrojowo i postanowił, że 100 piw kupi w pięciu różnych sklepach - po 20 piw w każdym.

W loterii brały udział piwa czterech różnych marek. Za zakup czterech piw otrzymywało się jedną zdrapkę. Na jeden rachunek była tylko jedna zdrapka, dlatego Dymitr musiał w każdej z Żabek kupować na pięć różnych paragonów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maciej Dowbor przejdzie do TVP? "Na pewno zastanowiłbym się nad taką możliwością"

Pula wygranych: 3 x 100 tys. zł, 39 x 10 tys. zł, 95 500 x bony do Żabki po 10 zł, 20 zł, 50 zł i 100 zł oraz... milion piw.

Warto nadmienić, że w każdej ze zdrapek były dwie szanse na wygraną.

Kupił setkę piw, dostał 25 zdrapek. Już pierwsza była szczęśliwa

Okazało się, że w pierwszej ze zdrapek Dymitr od razu wydrapał nagrodę - w postaci butelki piwa. Druga zdrapka również była szczęśliwa - przyniosła wygraną w postaci puszki piwa. Później już było znacznie bardziej pod górkę. Zdrapki od 3 do 8 były pechowe. W zdrapce nr 9 kryło się gratisowe piwo typu radler. W zdrapce nr 10 kryły się dwa hasła "Graj dalej!".

Z 15 pierwszych zdrapek 5 okazało się szczęśliwych, ale nagrodami były wyłącznie piwa. Po zdrapaniu 20 kuponów Dymitr miał 6 wygranych zdrapek. Okazało się, że ostatnia z Żabek nie zmieniła tego wyniku - żadna z kolejnych 5 zdrapek nie była szczęśliwa.

Z pocieszeniem ruszyli obserwatorzy jego profilu.

Przynajmniej będzie w czym utopić smutki po przegranej - napisał jeden z nich.
Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić