Kupił to w 2023 roku. Nagranie podbija sieć. "W tysiącach mówisz teraz?"

161

Dużą popularność w mediach społecznościowych zdobyło wideo, które zamieściła uczestniczka targów w Łodzi. W materiale pewien mężczyzna pokazał skrzynkę z zamkniętymi paczkami papierosów z poprzednich epok. Cena, którą zapłacił nabywca zdziwiła autorkę nagrania.

Kupił to w 2023 roku. Nagranie podbija sieć. "W tysiącach mówisz teraz?"
Mężczyzna zaskoczył swoim zakupem (TikTok)

Wraz z zakończeniem okresu PRL w Polsce doszło do diametralnych zmian na wielu płaszczyznach życia. Lata 90. XX wieku to niewątpliwie czas otwarcia się rynku na zachodnie produkty. Jednocześnie bezpowrotnie ze sklepowych półek zaczęły znikać artykuły, do których Polacy przez lata zdążyli się przyzwyczaić.

Od końca lat 80. XX wieku do dzisiaj szczególna rewolucja zaszła na rynku wyrobów tytoniowych. Kilka dekad temu nie było mowy o tekstach, które zniechęcały palaczy do zakupu papierosów. Ponadto szereg regulacji zarówno krajowych, jak i unijnych sprawił, że koncerny były zmuszone wprowadzić zmiany w składach swoich artykułów. Na zawsze zniknęły znane polskie marki, które królowały w czasach komuny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wystąpił w programie u Sołowjowa. "Świat szaleństwa"

Kupił papierosy z poprzednich epok

Na TikToku pojawiło się nagranie wideo, które obudziło nostalgicznego ducha w niektórych internautach. Autorka zamieściła materiał z Moto Weteran Bazar, które odbyło się w łódzkim EXPO. Jeden z uczestników wszedł w posiadanie drewnianej skrzynki wypełnionej fabrycznie zapakowanymi paczkami papierosów. Zakup wzbudził zainteresowanie innych osób.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo w dwa dni obejrzano ponad 457 tysięcy razy. W skrzynce znalazły się opakowania papierosów takich marek jak m.in. Popularne, GOLDEN AMERICAN, Ekstra Mocne, czy Klubowe. Nabywca okazał się dobrym negocjatorem, gdyż pomimo początkowej ceny 3500 zł zapłacił 2300 zł. Wywołało to zdziwienie wśród autorki nagrania, jednak pojedyncze paczki, które znajdowały się w zestawie, potrafią kosztować w sieci nawet w okolicach 200 zł.

Chętnie kupię to pudełko z zawartością - napisał internauta.
Daje 4 tysiące za to wszystko - zaproponował inny komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić