Kupiła na obiad kapustę. W domu osłupiała

71

O tym, że niektóre stworzenia można jednak znaleźć w kapuście, przekonała się mieszkanka Krakowa. Kobieta w jednym z marketów kupiła warzywo, a gdy chciała w domu poszatkować warzywo na obiad okazało się, że mieszka w nim... jaszczurka.

Kupiła na obiad kapustę. W domu osłupiała
Kupiła na obiad kapustę. W domu osłupiała (Facebook, KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami)

O nietypowym znalezisku na swoim profilu poinformowało Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. "To już kolejna tego typu sytuacja, z jaką się stykamy w niewielkim odstępie czasu" - napisali inspektorzy.

W piątek, 17 marca trafił pod opiekę schroniska gekon murowy, czyli najpopularniejszy gekon występujący w rejonie Morza Śródziemnego.

I choć nie wiadomo w jakich dokładnie okolicznościach jaszczurka znalazła się w Polsce, okoliczności, w jakich trafiła pod opiekę inspektorów są dość zaskakujące.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Lagun" z Krakowa słynny na cały świat. "Zdarzało nam się zapłakać"

Gekona do domu przyniosła jedna z mieszkanek Krakowa. Zwierzę siedziało, w kupionej przez nią kapuście.

Kiedyś był gekon , który przyjechał do naszego pięknego kraju na tirze, tym razem taki jegomość został znaleziony w kapuście, zakupionej w jednej z popularnych sieci handlowych - piszą inspektorzy.

I dodają, że "maluch na szczęście został w porę odkryty", a pani, która znalazła w swojej kuchni obecność zwierzęcia od razu zgłosiła się z nim do biura na Floriańskiej z prośbą o pomoc w tej niecodziennej sytuacji.

Inspektorzy z Krakowa informują, że jaszczurka weekend spędziła w zaprzyjaźnionym domu, a teraz na stałe przeprowadza się do jednej z inspektorek KTOZ. Historia z happy endem rozbawia też internautów, którzy komentują pod postem:

To wzmacnia teorię, że niektóre stworzenia rodzą się faktycznie w kapuście - żartuje jedna z internautek, a ktoś inny w nawiązaniu do słynnej historii z Krakowa dodaje: "piękny lagun".
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić