Jan Manicki
Jan Manicki| 

Beyoncé i Jay-Z w żałobie. Śmierć w rodzinie

3

Amerykański raper Martell Derouen zmarł od rany postrzałowej. Występujący pod pseudonimem Kardone muzyk znany był szerokiej publiczności jako kuzyn sławnej piosenkarki Beyoncé. Miał 34 lata.

Beyoncé i Jay-Z w żałobie. Śmierć w rodzinie
Nie żyje Martell "Kardone" Derouen. Miał 34 lata (Getty Images, Twitter)

Policjanci znaleźli ciało Derouena w jego mieszkaniu w środkowym Teksasie. Makabrycznego odkrycia dokonano we wtorek. Funkcjonariuszy na miejsce wezwał przyjaciel muzyka, który od kilku dni próbował się z nim skontaktować.

Kuzyn Beyoncé nie żyje. Martell Derouen miał 34 lata

Osoby reprezentujące Beyoncé nie potwierdziły, czy zamordowany mężczyzna faktycznie miał jakieś powiązania z piosenkarką. Lokalna stacja telewizyjna KSAT poinformowała natomiast, że w sprawie zabójstwa policja podejrzewa 21-letnią Sashę Skare. Wydano nakaz aresztowania kobiety.

Skare była podobnie jak Kardone częścią muzycznej sceny w San Antonio. W kwietniu wydała wyprodukowany przez niego singiel. Jak można przeczytać w zapiskach z rozpraw sądowych, po strzelaninie w 2019 roku została oskarżona o napaść z użyciem broni.

Żona zamordowanego rapera Joia stwierdziła, że jest wstrząśnięta całą sytuacją. Podkreśliła, że jej mąż "nie zasługiwał na taki koniec". Dodała także, że trudno jej pogodzić się z tą "bezsensowną zbrodnią".

Nic nie zwróci mi męża, ale pomóżcie mi znaleźć tę dziewczynę. (…) Jest niebezpieczna i wierzę, że znowu kogoś zabije – napisała w oświadczeniu po śmierci Derouena.

Martell Derouen nie żyje. Raper był kuzynem Beyoncé

Kardone podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Sony Music The Orchard w 2019 roku. Jego przyjaciel Brian Mitchell twierdzi, że muzyk był "naprawdę delikatnym człowiekiem". Podkreślił, że specjalnie nie afiszował się ze swoimi powiązaniami z Beyoncé w celu osiągnięcia własnych korzyści.

Nie wspominał nawet o tym ludziom – powiedział Mitchell.

Przyjaciel rapera zastanawia się także, dlaczego ktoś chciałby go skrzywdzić.

To jak skrzywdzić motyla – ocenił.

Obejrzyj także: Beyonce wyznała, że miała poważne problemy w ciąży

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić