Lara Gessler dostała niezwykły prezent od mamy. Była wzruszona

6

Lara Gessler pomimo zaawansowanej ciąży wciąż jest na topie wśród polskich celebrytów. Gwiazda zabiera się za kolejne projekty, a sukces goni sukces. Dumy nie ukrywa również jej znana mama, Magda Gessler.

Lara Gessler dostała niezwykły prezent od mamy. Była wzruszona
Lara Gessler. (Instagram)

Lara Gessler to zdecydowanie jedno z gorętszych celebryckich nazwisk tego roku. Córka znanej restauratorki wciąż budzi zainteresowanie mediów.

W kwietniu zdradziła, że jest w ciąży. Ojcem dziecka jest partner gwiazdy - Piotr Szeląg, który znany do tej pory był z tego, że przez lata związany był z aktorką Joanną Jabłczyńską.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ciąża ani na chwilę nie spowolniła Lary Gessler. Gwiazda zdążyła w tym czasie otworzyć pracownię kulinarną, wydać książkę i stworzyć autorskie świeczki do tortów. W międzyczasie dba o swój lokal Słodki Słony w Warszawie.

W rozmowie w Dzień Dobry TVN przyznała, że w głowie ma jeszcze wiele pomysłów. Dumy z córki nie kryje również jej sławna mama - Magda Gessler. Postanowiła z tej okazji zrobić jej małą niespodziankę.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
To, co widzę, obserwując ciebie i twoje media społecznościowe, twoje zachowanie i wygląd, to ja jeszcze nie widziałam osoby tak zdyscyplinowanej i tak świadomej swojego porodu, bardzo naturalnego, z własną filozofią - powiedziała Magda Gessler na nagraniu skierowanym do córki.

Lara Gessler nie kryla swojego zaskoczenia. Kilka dni temu gwiazdę spotkała inna niesodzianka. Przyjęła zaręczyny. Mimo wszystko przyznała w rozmowie z Jastrząbpost, że nie zamierza zmieniać swojego stanu cywilnego zbyt szybko.

Zobacz także: Lara Gessler zachwyca się matką: "Jest DRUGĄ EWĄ DRZYZGĄ!"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić