o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

Wstrząsające sceny na plaży. Nagranie obiegło sieć

54
Podziel się

Nagranie turysty katującego psy kijem wstrząsnęło internetem. Nikt nie mógł powstrzymać rozwścieczonego mężczyzny. Chwalił się, że zabił już dwa psy.

Wstrząsające sceny na plaży. Nagranie obiegło sieć
Mężczyzna katujący wielkim kijem psy na Bali. (Facebook)
bDIDwSOJ

Szokujące nagranie obiegło sieć. Jeden z mężczyzn wypoczywających na Bali stał się postrachem innych turystów, a przede wszystkim psów. Przemierzał plażę z ogromnym kijem i katował bezpańskie psy.

Plażowicze nie mogli patrzeć na to, jak znęca się nad zwierzętami. Jedna z kobiet postanowiła zainterweniować. Szybko dołączyli do niej inni turyści.

bDIDwSOL
Ani mi się waż! Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? - krzyczała kobieta na nagraniu.

Agresywny mężczyzna zagroził jednak turystce kijem. Szybko na pomoc zbiegli się inni plażowicze, którzy chcieli uratować bezpańskiego psa, do którego zmierzał oprawca.

Krzyczał, że wszystkie psy na Bali mają wściekliznę. Chwalił się też, że zabił już dwa bezpańskie psy za to, że jeden z nich go ugryzł.

bDIDwSOR

Plażowiczom udało się odgonić mężczyznę od psów. Nagranie z wizerunkiem oprawcy zwierząt zostało udostępnione w sieci, a sprawa zgłoszona na policję. Turysta stanowi zagrożenie nie tylko dla zwierząt, ale i dla innych wypoczywających, wobec których również jest agresywny.

Internauci szybko zareagowali. Posypało się wiele niepochlebnych komentarzy:

Odrażający człowiek. Jak można być tak okrutnym? - pisał jeden z internautów.
bDIDwSOS
Wielki mężczyzna bije małe pieski. Co za tchórz! Niech ktoś go zamknie -mówił kolejny komentarz

Bezpańskich psów na Bali jest naprawdę wiele. Przebywają na plażach i w pobliżu ośrodków wypoczynkowych i hoteli. Szybko jednak przestały być utrapieniem, a częścią turystycznej atrakcji.

Choć bezpańskie wciąż przebywają wśród ludzi, dlatego rzadko są agresywne, a raczej lgną do człowieka. Psy są łagodne, a zajmują się nimi częściowo właściciele ośrodków wypoczynkowych, czy barów. Większość turystów przepada za towarzystwem tych psów.

bDIDwSOT
Zobacz także: Dzielne psy ratownicze. Ratują życie nawet 40 osób rocznie
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDIDwSPm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(54)
Łukasz
5 miesięcy temu
No i co z tego wynika? Nic! Wielkie mi halo "internauci szybko zareagowali". Napiszcie czy policja pociągnęła go do odpowiedzialności, to jedyna ważna informacja. Typ nadal bezkarny na wolności.
Haha
5 miesięcy temu
Dobrze, że żaden turysta go nie ugryzł, bo dopiero by się krew polała
Mamma
5 miesięcy temu
Niektórzy mają naprawdę w głowie najbne. To się nie może dobrze skończyć.
bDIDwSPn
Pobożny arab
5 miesięcy temu
Powinien ktoś przetracic tego gada i połamać mu kości
dee
5 miesięcy temu
Rosztrzelac.
Najnowsze komentarze (54)
TED
5 miesięcy temu
Zauważyliście krzyżyk na szyi !!!!!!!!!!!! To gorący chrześcijanin !!!!!!!!!!!!!
lksz
5 miesięcy temu
nie powinno sie krzywdzic zwierzat, ale miejsce psów nie jest na plazy tylko w kojcu,potrzebny chycel i tyle!!!!
Lilka
5 miesięcy temu
Czy a Bali nie ma policji? dlaczego nie został ukarany i dużą grzywną na rzecz zwierząt i wydalony Bali a władze powinny sterylizować i kastrować i nie byłoby aż tak dużo zwierząt
Tak tak
5 miesięcy temu
Przepraszam bardo a gdzie sa "zieloni"?
Pobożny arab
5 miesięcy temu
Powinien ktoś przetracic tego gada i połamać mu kości
Zoran38
5 miesięcy temu
Plażowiczom udało się odgonić mężczyznę od psów. Nagranie z wizerunkiem oprawcy zwierząt zostało udostępnione w sieci, a sprawa zgłoszona na policję.Turysta stanowi zagrożenie nie tylko ale i dla innych wypoczywających, wobec których również jest agresywny.
3-13znaków
5 miesięcy temu
i dobrze, zrobił bym to samo gdyby mie pies zaatakował (ps. nie noszę na szyji nic, jestem ateistą; pogryzł mnie kiedyś pies, wiem jak to jest - nie polecam)
RETy
5 miesięcy temu
psy mogą pogryźć dziecko łącznie z koniecznością rekonstrukcji mięśni twarzy, odgryźć paluszki, mogą pogryźć dorosłego..... to do tego ma doprowadzić brak reakcji właścicieli i bezpańskość tych zwierząt? zobacz na wyorczą artykuł: Pogryziona przez psy dziewczynka wyproszona z KFC, jak wygląda dziecko z pogryzioną twarzą i uszkodzonym okiem....
bDIDwSPf
543
5 miesięcy temu
jeśli was kiedyś pogryzie pies to zobaczycie jak (łatwo) goją się rany po jego ugryzieniu
432
5 miesięcy temu
dlaczego mężczyzna? może czuł się kobietą?
retre
5 miesięcy temu
a jakby go pies pogryzł to obrońcy zwierząt powiedzą, że pis się zestresował
janek
5 miesięcy temu
A ja mam proste pytanie do internautów : co miałem zrobić na plazy w Pleśnej/ między Gaskami i Ustroniem Morskim/, ta plaża jest dzika i pusta...naprzeciwko szła brzegiem morza rozbawiona para a obok biegał bez smyczy DOG ja tylko w spodenkach wracałem ze spaceru pod wydmami i.....DOG wystartował do mnie i zatrzymał się z pyskiem pełnym piany i przekrwionymi oczami błyskając zębami na wysokości moich genitaliów!Stanąłem przerazony , bez ruchu a własciciele psa wymachiwali do mnie radośnie przez 2 minuty.Powiecie,że to nie wina psa ,ale ludzi włascicieli.Podobnie jak winą ludzi jest to,że w moim blokowisku w zimie jak się wyjdzie z klatki schodowej na świeżym białym sniegu leżą potęzne kupy psie , i potem przy sniadaniu w pracy wraca ten widok razem z odruchem wymiotnym.No a bladym świtem słychac bardzo głośne ujadanie ratlerka ....echo od ścian bloków powoduje ,że wiele osób nie dośpi...Stąd wniosek,że fakt posiadania psów cieszy właścicieli,ale jest udręką i horrorem dla innych , dlatego wydaje się słuszny w krajach skandynawskich zakaz hodowli psów w blokowiskach!Moim zdaniem w Polsce ,należy wychowywać społeczeństwo i zwracać uwage na sprawy,że co cieszy jednych , nie może byc uciążliwe dla innych w żadnym wypadku . A psy powinny mieć prywatne wybiegi i być hodowane przez tych którzy mają tego potrzebę .
Olga
5 miesięcy temu
Przerażające jest to, że setki bezpańskich psów grasują w tej miejscowości, w tym kraju trzeciego świata. Dobrze, że nie muszę żyć w tam i ryzykować zakażenie wścieklizną. Na wczasy też się tam nie wybiorę po przeczytaniu powyższego artykułu.
Rosomak
5 miesięcy temu
co widzę: człowiek idzie z kijem, daleko od niego przebiega pies bez właściciela, pies znika a obstępuje człowieka z kijem sfora zapyziałych ludzi, którzy widzą to co chcą widzieć. Nie widziałem bicia /no katowania/ psów, ani bicia psa, widziałem ludzi osaczających innego człowieka
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić