Lech Wałęsa po operacji. Jest komunikat

159

Lech Wałęsa przeszedł operację kardiologiczną. Jak były prezydent RP czuje się po tym zabiegu? Przekazano już pierwsze informacje.

Lech Wałęsa po operacji. Jest komunikat
Na zdjęciu: Lech Wałęsa (Getty Images)

Na razie upubliczniony został jedynie krótki komentarz nt. stanu zdrowia Lecha Wałęsy. Informacje po operacji przekazał dyrektor biura byłego prezydenta RP Marek Kaczmar.

Lech Wałęsa jest po operacji, jest wybudzony, rokowania są dobre. Nic więcej nie mogę powiedzieć - powiedział, cytowany przez PAP.

Na fanpage'u Wałęsy pojawił się natomiast krótki wpis. "Dziękuję, wszystko się udało. Dziękuję całemu zespołowi medycznemu , wszystkim wspierającym mnie dobrym słowem, czynem, myślą, modlitwą, a także oponentom bo to także rodzaj troski i zainteresowania. Czuję się dobrze. Dziękuję" - czytamy w poście (pisownia oryginalna).

Wałęsa poddał się skomplikowanej operacji kardiologicznej. Zabieg był związany z funkcjonowaniem rozrusznika serca, który wszczepiono mu wiele lat temu.

Okazuje się, że z trzech drutów wbitych w serce, jeden się złamał, wisi, nie ma go w sercu. Ta operacja nie będzie więc taka prosta, czekam, co będzie - tłumaczył w rozmowie z "Super Exrpessem".

Lech Wałęsa opublikował wstrząsające nagranie

Tuż przed operacją kardiologiczną Lech Wałęsa opublikował na Facebooku wstrząsające nagranie.

Dziś zabieram głos, bo nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. O 14:00 melduję się w szpitalu. Co będzie dalej? Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania - mówił Wałęsa.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić