o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
EKO
|

Lekarz zniechęcał do szczepień na COVID-19. Zakaził się koronawirusem i zmarł

50
Podziel się

Kenijski lekarz, który publicznie nawoływał do rezygnacji ze szczepień przeciw COVID-19, zmarł po tym, jak zakaził się koronawirusem.

Lekarz zniechęcał do szczepień na COVID-19. Zakaził się koronawirusem i zmarł
Nie żyje doktor Stephen Karanja. Kontrowersyjny lekarz z Kenii zmarł na COVID-19.
bESlcBsl

Stephen Karanja był lekarzem oraz przewodniczącym Kenijskiego Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich. Gdy pojawiła się perspektywa rozpoczęcia szczepień na COVID-19, doktor Karanja zaczął czynnie domagać się ich zaniechania. W konsekwencji wdał się w konflikt z Kościołem, a także ze Światową Organizacją Zdrowia.

Nie żyje lekarz z Kenii, który sprzeciwiał się szczepieniom na COVID-19

Jak podaje BBC, Światowa Organizacja Zdrowia ustosunkowała się do słów kontrowersyjnego lekarza. Jej rzecznik wydał specjalne oświadczenie, w którym podkreślił, że szczepionka na COVID-19 została rygorystycznie sprawdzona i uznana za absolutnie bezpieczną dla pacjentów.

bESlcBsn
Szczepionki dystrybuowane w Kenii zostały sprawdzone i uznane za bezpieczne nie tylko w trakcie rygorystycznych testów WHO, lecz także kilku organów regulacyjnych – cytuje treść oświadczenia BBC.

Zdania doktora Karanja nie podzielali również sami przedstawiciele Kościoła. Kenijska Konferencja Biskupów Katolickich odcięła się od kontrowersyjnego lekarza, podkreślając, że szczepionka na COVID-19 jest etyczna oraz legalna.

Informacja o śmierci doktora Stephena Karanja została potwierdzona w piątek 30 kwietnia. Przyczyną śmierci lekarza, który kwestionował konieczność szczepień, była właśnie COVID-19.

bESlcBst

Według ustaleń Morning Star przeciw COVID-19 zostało zaszczepionych już ponad 800 tysięcy Kenijczyków. Do tej pory w kraju potwierdzono niespełna 160 tysięcy zakażeń koronawirusem oraz 2707 przypadków śmiertelnych. Wielu ekspertów pozostaje jednak sceptycznymi wobec tych ustaleń, dowodząc, że prawdopodobnie większość zachorowań nie została zgłoszona.

Zobacz także: Zobacz też: Dr Grzesiowski wyjaśnia, dlaczego należy szczepić dzieci przeciwko COVID-19
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESlcBsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(50)
Iwona
7 miesięcy temu
Sprzątnęli Go
CNNNC
7 miesięcy temu
Nieszczepieni umieraja na Cow Cowid . Szczepieni tacy jak lekarz z Vipclinic , Krawczyk umieraja na choroby isniejace . Byli po dwoch szczepieniach
Dix
7 miesięcy temu
Tzn że po szczepieniu też by zmarł !
bESlcBsP
Lek
7 miesięcy temu
Biorę leki na serce od ciśnienia całe życie. Jakby nie można było zrobić leku i od razu wyleczyć a nie leczyć całe życie. Cukrzyca tak samo, leczyć a wyleczyć się nie Opłaci bo potem leków by się nie brało całe życie. Trzeba wyleczaczy a nie leków.
Szary Wilk
7 miesięcy temu
Zmarł ale może nie koniecznie na srowidswirusa. Przez to co mówił ludzie mieli wątpliwości więc trzeba było dla przykładu pokazać kto ma rację.
Realista
7 miesięcy temu
Czy aby nie zatruł się ołowiem? Dziewięciomilimetrowym. Najpierw załatwili prezydenta Burundi, który ujawnił, że oferowano mu siedmiocyfrową łapówkę za wprowadzenie covidowego reżimu, potem prezydenta Tanzanii, który ośmieszył testy PCR, teraz załatwiają po kolei przeciwników największej ściemy wszechczasów.
Dziadek
7 miesięcy temu
Który producent szczepionki zagwarantuje mi, że nie umrę po zaszczepieniu. Jest taki ? Nie ma ? To dziękuję
Dziadek
7 miesięcy temu
Covidianie mają niezbity dowód że gdy się zaszczepił to by nie umarł. Zaczyna nie już to nudzić
żyj wolny
7 miesięcy temu
Więcej zmarło tych co sie zaszczepili, niż tych co odmówili.
Covid=fake
7 miesięcy temu
Uśmiercili Go podobnie jak Prezydenta Tanzanii , który wykrył fałszywe testy PeCeR na koronoswira ... Ta światowa akcja przeciw Nam całej populacji - to jest największe oszustwo medyczne w historii !!!
Farmaceuta ga...
7 miesięcy temu
Każdy, kto podniesie rękę na szczepionki, będzie usunięty na trwałe. My gatesy rzadzimy światem. Gojje to nasze osły do roboty i dojenia.
hej
7 miesięcy temu
W Afryce kontrowersyjni lekarze i politycy wątpiący w świętego Covida giną w męczarniach często i gęsto
heh
7 miesięcy temu
"została rygorystycznie sprawdzona i uznana za absolutnie bezpieczną dla pacjentów", sam producent mówi, że testy skończą się w 2023 roku więc jakim cudem WHO twierdzi, że jest sprawdzona i bezpieczna, kto im płaci za te kłamstwa.
bESlcBsH
żałosne
7 miesięcy temu
hmmm prezydent Tanzanii też dziwnym trafem pagibł, niesamowite co się na świecie wyprawia. Teraz pomór w Indiach, choć wszyscy obeznani doskonale wiedzą jaki w Indiach syf, chaos i nierzadko zwłoki w rynsztokach. Tam epidemie są codziennością, nie od święta i ta koronawirusowa to raczej najmniej straszna ze wszystkiego co tam się dzieje.Wciskają kit prostakom, a szyją coraz grubszymi nićmi
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić