o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MMC
|

Indie. Pożar w szpitalu covidowym. Nie żyje 18 osób

6
Podziel się

Kolejny szpital covidowy stanął w płomieniach. Ogień zajął się na oddziale intensywnej terapii w mieście Bharuch na północy Indii w nocy z piątku na sobotę. Wśród ofiar pacjenci i pracownicy medyczni.

Indie. Pożar w szpitalu covidowym. Nie żyje 18 osób
Straty po pożarze. (Twitter.com)
bDXFJJit

W nocy z piątku na sobotę w okolicach północy kolejny szpital covidowy stanął w płomieniach. Do zdarzenia doszło w mieście Bharuch na północy Indii. Lokalne media podają, że przyczyną pożaru było zwarcie na oddziale intensywnej terapii.

bDXFJJiv

Niestety nie obyło się bez ofiar śmiertelnych. W płomieniach zginęło 18 osób. Wśród zmarłych 16 osób to pacjenci, 2 osoby to personel szpitala.

bDXFJJiB

Sytuacja szpitali w Indiach jest dramatyczna. To już trzeci pożar szpitala w tym kraju. Dwa poprzednie miały miejsce w Bombaju. Pacjenci z powikłaniami po COVID-19 i sami zakażeni leżą w przepełnionych placówkach nawet na korytarzach. Butle z tlenem są w Indiach na wagę złota. O jednej z tych trudnych sytuacji pisaliśmy tu: Indie. Policja zabrała kobiecie tlen. Dwie godziny później zmarła

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Niepokojące wątpliwości ws. wariantu indyjskiego
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDXFJJiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
oldie
4 dni temu
nie potrzeba krematoriow
Dorcia
4 dni temu
Nie to napewno osoby nie wstające z łóżek bo zginęli bo nie mieli jak uciec - mordują tych ludzi jak mogą kto tam rządzi
Bubu
5 dni temu
Czy w Indiach ktos jeszcze zyje?
bDXFJJiX
Xxx
5 dni temu
Umarli od pozaru czy C19 inch zabil? ProsZe o sprostowanie
Alex
5 dni temu
Oczywiście to ofiary covid.
Mason
5 dni temu
Dla zainteresowanych prawdą na temat pandemii w Indiach, w Internecie można znaleźć wiele materiałów które pokazują jak ludzie poradzili sobie z pandemią, rozgromili policję która, zabrania im pracować i żyć normalnie, a szpitale wcale nie są przepełnione chorymi na covid, tylko ludźmi z powikłaniami po masowych szczepieniach na covid, które zapewnił im ich skorumpowany rząd.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić