aktualizacja 

Leśnik błysnął na Facebooku. Wycelował aparat i zrobił maksymalny zoom

95

Ogromną spostrzegawczością wykazał się leśnik z Nadleśnictwa Baligród. Pracownik Lasów Państwowych podczas obserwacji horyzontu zauważył ciekawy szczegół. Swoją obserwacją postanowił podzielić się z internautami.

Leśnik błysnął na Facebooku. Wycelował aparat i zrobił maksymalny zoom
Leśnik wypatrzył na polanie drapieżnika. Wszystko nagrał (Facebook, Nadleśnictwo Baligród)

Polscy leśnicy prężnie działają w mediach społecznościowych. Konta rozmaitych nadleśnictw budzą zainteresowanie internautów z całej Polski. Autorzy wpisów regularnie zamieszczają fotografie zwierząt i roślin oraz często dzielą się ciekawostkami. Te nieustannie zadziwiają odbiorców.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mówił pozytywnie o Tusku. W tle ważne ustalenia

Leśnik udowodnił, że jego praca ma niezwykłe uroki. Na Facebooku pojawiło się wideo, na którym pokazał jedną ze swoich obserwacji. Kazimierz Nóżka stał na górce z widokiem na polanę. Widok, który miał przed sobą nadawał się do oprawienia w ramkę. Delikatnie przysypana śniegiem trawa otoczona była białymi choinkami. Autor dostrzegł również coś więcej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Okazało się, że nagrywający nie jest jedyną żyjącą istotą w okolicy. W oddali dostrzegł lisa, który przechodził właśnie przez polanę. Leśnik bez wahania chwycił za aparat i zaczął nagrywać. Po dużym przybliżeniu okazało się, że zwierzę patrzyło się niemal wprost w obiektyw, jednak nie wiadomo, czy dostrzegło mężczyznę z tak dużej odległości. Wideo zostało opublikowane na facebookowym koncie Nadleśnictwa Baligród.

"Co za sokoli wzrok"

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Wiele osób było pod wrażeniem spostrzegawczości leśnika. Nagrany przez niego lis znajdował się bardzo daleko od jego miejsca, w którym stał pracownik nadleśnictwa. Komentujący zwrócili również uwagę na bardzo mocne przybliżenie, którym dysponował Kazimierz Nóżka w swoim aparacie.

Co za sokoli wzrok Pana Kazimierza. Z takiej odległości dostrzegł to rude zwierzątko. Naprawdę podziwiam - skomentowała jedna z internautek.
Pan Kazimierz swoim zoom wzrokiem wszystko wypatrzy. Super - napisał komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić