aktualizacja 

List gończy za 25-latką z Marek. Miała znęcać się nad najbliższymi

423

Za 25-letnią Sandrą Szlezingier z Marek wystawiono list gończy. Policja z Wołomina apeluje o pomoc w zlokalizowaniu jej obecnego miejsca pobytu. Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy wobec swoich najbliższych.

List gończy za 25-latką z Marek. Miała znęcać się nad najbliższymi
25-latka jest poszukiwana. (Policja)

Sandra Szlezingier jest ścigana na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Wołominie. 25-letnia mieszkanka Marek po zatrzymaniu trafi do tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Policja poszukuje 25-latki

Poszukiwana ma 165 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie włosy i piwne oczy. Jak przekazuje Wioletta Zychnowska z wołomińskiej komendy, Sandra Szlezingier jest podejrzana o znęcanie się nad najbliższymi.

W celu zastosowania wobec niej tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Osoba podejrzana jest o popełnienie przestępstwa znęcania się nad osobami najbliższymi – mówi Radiu dla Ciebie Wioletta Zychnowska z wołomińskiej komendy.
Zobacz także: Joński o aferze respiratorowej: ktoś pozwolił Andrzejowi I. robić interesy z państwem

Obecnie kobieta jest podejrzewana o popełnienie przestępstwa z art. 207 § 1a kk w zb. z art. 157 § 2 kk w zw. z art. 11 § 2 kk. Co to oznacza? Art. 207 § 1a kk brzmi: "Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą nieporadną ze względu na jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8"

Natomiast art. 157 § 2 kk mówi: "Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2"

.

Policjanci apelują o pomoc. Proszą o przekazanie informacji dotyczących aktualnego miejsca pobytu kobiety na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do Komisariatu Policji w Markach pod numer 47 72 47 761 bądź przesłanie informacji na adres mailowy: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić