aktualizacja 

List gończy za sprawcą wypadku na A1. Rutkowski rusza do akcji

126

Sebastian Majtczak jest poszukiwany listem gończym w sprawie wypadku na autostradzie A1, w którym zginęła trzyosobowa rodzina. Ślad po 32-latku zaginął, a służby jak na razie pozostają bezsilne. Na pomoc policjantom rusza Krzysztof Rutkowski.

List gończy za sprawcą wypadku na A1. Rutkowski rusza do akcji
Rutkowski zajmie się poszukiwaniami Majtczaka (Instagram, Policja)

List gończy za Sebastianem Majtczakiem wydała Prokuratura w Piotrkowie Trybunalskim. Mężczyzna jest podejrzewany o spowodowanie tragicznego wypadku pod Piotrkowem Trybunalskim, w którym zginęła trzyosobowa rodzina (w tym 5-letnie dziecko).

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 września. Choć minęły już ponad dwa tygodnie, służby wciąż nie są w stanie zlokalizować 32-latka pochodzącego z Łodzi. Nieoficjalnie mówi się, że Majtczak uciekł za granicę. Decyzją prokuratury dane i wizerunek poszukiwanego zostały publicznie udostępnione, by zwiększyć szanse na jego odnalezienie.

Poszukiwania sprawcy wypadku na A1. Nowa osoba dołącza do akcji

Podczas, gdy policja pozostaje bezradna, pojawiają się informacje o dołączeniu do akcji nadzwyczajnego wsparcia. W działania włączy się nowa osoba - Krzysztof Rutkowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wjechał w tył auta i przeleciał nad dachem. Wypadek motocyklisty w Lubelskiem
Jako biuro mamy się włączyć do poszukiwań Sebastiana Majtczaka, kierowcy bmw, który w wypadku na A1 spowodował śmierć trzyosobowej rodziny. Mieliśmy mnóstwo telefonów i maili od osób niezwiązanych ze sprawą, które chciały zebrać pieniądze na opłacenie naszych usług - Rutkowski powiedział w rozmowie z "Faktem".

Celebryta dodał, że podjął decyzję, by za działania swojego biura nie pobierać opłaty. Wyjaśnił, że bez względu na to, czy wydany zostanie międzynarodowy list gończy, jego ekipa będzie prowadziła poszukiwania także poza granicami naszego kraju.

Nasza ekipa będzie prowadzić poszukiwania w Dominikanie i wszelkich innych potencjalnych miejscach, gdzie mógł się ukryć. Osoby mające jakiekolwiek informacje co do miejsca przebywania poszukiwanego Sebastiana Majtczaka prosimy o kontakt pod numerem 600 007 007 - przekazał Krzysztof Rutkowski.
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić