List księżnej Diany sprzed 24 lat ujrzał światło dzienne. Kamerdyner ujawnia treść

2

Księżna Diana 24 lata temu wysłał do swojego kamerdynera list. Dziś mężczyzna postanowił ujawnić jego treść. O czym napisała Diana?

Księżna Diana 24 lata temu wysłała list do kamerdynera
Księżna Diana 24 lata temu wysłała list do kamerdynera (Getty Images)

Kamerdyner ujawnia treść listu księżnej Diany

Paul Burrell, kamerdyner, który służył przed laty najpierw królowej Elżbiecie II, potem żonie księcia Karola, 24 lata temu otrzymał list od księżnej Diany. Teraz postanowił ujawnić szczegóły korespondencji.

Przyczyną do ujawnienia treści listu była niedawna decyzja księcia Harry'ego i Meghan. "Gdy Harry, Meghan i Archie rozpoczęli nowe życie, przypomniały mi się przejmujące słowa, które księżna Diana napisała do mnie wiele lat temu" - napisał Paul Burrell na swoim Instagramie.

O czym pisała księżna Diana w liście do kamerdynera?

Jak twierdzi były kamerdyner księżnej Diany, byłaby ona dumna z decyzji Harry'ego. W liście, który napisała do Paula Burrella 24 lata temu, wyraziła bowiem nadzieję, że kiedyś jej synowie będą mieli odwagę i siłę podejmować decyzje, zgodnie ze swoimi przekonaniami. "Będę kochać swoich synów do śmierci i mam nadzieję, że zasiane przeze mnie nasiona będą rosły i przyniosą potrzebną siłę, wiedzę i stabilność" – przypomina słowa księżnej kamerdyner.

Jak dodał Paul Burrell, księżna Diana z pewnością cieszyłaby się z decyzji, jaką podjął jej syn Harry i jego żona Meghan. Skoro dzięki temu są szczęśliwi, to cieszyłaby się ich szczęściem.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić