aktualizacja 

LOT zabiera Polaków z Wielkiej Brytanii. Cena biletu robi wrażenie

702

W związku z szalejącą w Wielkiej Brytanii mutacją koronawirusa WHO poleciło zamknięcie granic dla podróżnych z tego kraju. Podróżni z Wielkiej Brytanii do Polski będą mogli wracać jeszcze do wtorku.

LOT zabiera Polaków z Wielkiej Brytanii. Cena biletu robi wrażenie
LOT powiększył dwa ostatnie loty z Wielkiej Brytanii do Polski. (Getty Images)

W Wielkiej Brytanii zanotowano już ponad 6 tysięcy zakażeń nowym szczepem COVID-19. Jest on bardziej zaraźliwy i szybciej się rozprzestrzenia niż zwykły koronawirus. Z tego powodu kolejne państwa w Europie zawieszają możliwość podróży z Wielkiej Brytanii.

Polska również podjęła takie kroki. W poniedziałek ogłoszono, że od wtorku brytyjskie samoloty nie będą mogły lądować na naszych lotniskach. LOT znalazł jednak rozwiązanie, by Polacy mogli jeszcze przed świętami wrócić do kraju.

W poniedziałek odbędą się dwa ostatnie rejsy z Londynu do Polski. Pasażerów zabiorą dwa naprawdę pojemne dreamlinery. Pojawiły się dodatkowe miejsca dla podróżnych, a cena robi wrażenie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Samoloty wylądują w poniedziałek wieczorem, kilkadziesiąt minut przed oficjalnym zamknięciem granic Polski dla podróżnych w Wielkiej Brytanii. Cena za miejsce na ostatni rejs robi wrażenie. Podróż kosztuje 530 funtów czyli ok 2,6 tysiąca złotych.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Matyja o szczepieniach. "Nie wolno nam słuchać szamanów" (WIDEO)
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić