Leon Malinowski| 
aktualizacja 

"Love Island". Rozpadł się związek laureatów I edycji! Tajemniczy komentarz Mikołaja

2

To koniec. Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak nie są już parą. Związek laureatów I edycji "Love Island" psuł się już od jakiegoś czasu. Było światełko w tunelu na lepszą przyszłość, ale - jak widać - zgasło już całkowicie.

"Love Island". Rozpadł się związek laureatów I edycji! Tajemniczy komentarz Mikołaja
Laureaci I edycji "Love Island" nie są już razem (Instagram)

Mikołaj i Sylwia chyba jednak nie byli sobie pisani. Mimo wszelkich problemów, para próbowała walczyć o swój związek. Zakochani chodzili na terapię dla par. Podobno przynosiła ona pozytywny efekt. Ostatecznie jednak ich związek się rozpadł.

Jędruszczak poinformował o tym po piątkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Mikołaj napisał na Instagramie, że kocha Sylwię, ale nie może z nią być, bo "sam będzie przez to cholernie cierpiał".

Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć - przekazał tajemniczy mężczyzna.

Sylwia Madeńska zdradziła partnera!? Zdecydowana reakcja

Pojawiło się mnóstwo sugestii dotyczących możliwej zdrady. Sylwia stanowczo temu zaprzeczyła. Zapewnia, że nie zdradziła Mikołaja. Jednocześnie życzy Jędruszczakowi znalezienia partnerki, która sprosta wszystkim jego oczekiwaniom.

Przypomnijmy, że Mikołaj i Sylwia występują razem w "Tańcu z Gwiazdami". Czy mimo rozpadu związku będą kontynuować współpracę na parkiecie? O tym w rozmowie z Pudelkiem opowiedziała Madeńska.

Jestem tancerką, a Mikołaj jest gwiazdą w tej parze. Jestem profesjonalistką, podejdę do tego zawodowo, jak trenerka do tańca. Co prywatne, to prywatne i nie zamierzam przenosić tego, co się stało prywatnie na salę treningową. Mam nadzieję, że ten tydzień przebiegnie pomyślnie, w przyjaznej atmosferze. Zatrudniono mnie jako tancerkę i wymaga się ode mnie profesjonalizmu - poinformowała.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić