o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JM
|

Nie żyje komendant policji. Miał 44 lata

86
Podziel się

Zmarł komendant powiatowy policji w Iławie Marcin Radtke. Funkcjonariusz objął nowe stanowisko zaledwie kilka tygodni temu. Wcześniej pracował w wydziale kryminalnym olsztyńskiej policji.

Nie żyje komendant policji. Miał 44 lata
Zmarł komendant powiatowy policji w Iławie Marcin Radtke (Policja)
bDguTBLp

Komendant policji Marcin Radtke zmarł w swoim mieszkaniu. Jak informuje portal infoilawa.pl, wezwano do niego pogotowie, a ratownicy podjęli reanimację. Niestety nie udało się go uratować.

Zmarł komendant policji w Iławie. Zgon z przyczyn naturalnych

Rzecznik olsztyńskiej policji Rafał Jackowski stwierdził, że śmierć komendanta nastąpiła z przyczyn naturalnych. Funkcjonariusze prawdopodobnie nie będą prowadzić śledztwa w tej sprawie. Jackowski podkreślił również, że nie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

bDguTBLr

Młodszy inspektor Marcin Radtke w momencie śmierci miał 44 lata. Funkcję komendanta powiatowego policji w Iławie objął 5 września. Na stanowisku zastąpił Roberta Mikusika, który pracował w iławskiej komendzie ponad cztery lata.

Śmierć policjanta. Pracował wcześniej w wydziale kryminalnym

Marcin Radtke wcześniej pełnił funkcję naczelnika Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Pracował również w Laboratorium Kryminalistycznym bydgoskiej policji. Był także członkiem Sekcji do spraw Europolu Wydziale Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji.

bDguTBLx

Obejrzyj także: Nie zaciągnął ręcznego. Policjant musiał gonić radiowóz

bDguTBLS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(86)
Tiktakbo
miesiąc temu
Zmarł z przyczyn naturalnych ? 44 lata ? Naturalnie ? Zawał ? Stres ? Na wirusa umierają tragicznie ludzie w ostatnim stadium raka po 90 a on tak naturalnie ? Proszę was . Skończcie pisać bo żal czytać
Ania
miesiąc temu
Dziwne. Nie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok? Przecież zawsze jak ktoś umrze poza szpitalem robi się sekcję zwłok! Nawet po wypadku gdzie łeb odpadnie i przyczyną śmierci jest oczywista!!!!Tym bardziej że gość miał dopiero 44lata został komendantem i nagle śmierć i bez sekcji. Jak znam tą mafię, to go zabili. Wręcz po tym artykule jestem tego pewna.
SAZXC
miesiąc temu
z tą śmiercią naturalną toście przegieli
bDguTBLT
VIVA
miesiąc temu
Kolejne samobójstwo policjanta to juz plaga.
Racjonalista
4 tyg. temu
"Młodszy inspektor Marcin Radtke w momencie śmierci miał 44 lata" Tak robi karierę kolejne pokolenie milicjantów, SB-cji i towarzyszy.
Najnowsze komentarze (86)
babeo
4 tyg. temu
w wieku 44 lat ludzie nie umieraja z przyczyn naturalnych z dnia na dzien
afrykaner
4 tyg. temu
może za dużo wiedział o jakimś polityku?
gość
4 tyg. temu
Stres, stres i jeszcze raz stres, a do tego niedoinwestowanie policji. To są najczęstsze przyczyny tragedii w tym jakże potrzebnym zawodzie.
cwaniak
4 tyg. temu
to jaka to śmierć naturalna jak miał 44 lata? przeciez musiał robic badania kontrolne i kwalifikował sie do pracy --wyraxnie komus nie pasował ?najpierw zmiana stanowiska by oddalic od jakiejś waznej sprawy a potem no właśnie co ????? moze tez ,,co nie co,,gosc musiał siedziec w temacie ????
Z Bogiem
4 tyg. temu
Tym bardziej powinni koledze zrobić nawet"po znajomości", chyba że mógł coś brać i nie chcą tego ujawniać lub ktoś go załatwił
SpAwN
4 tyg. temu
Pewnie samobójstwo...
andrzek
4 tyg. temu
ni chciało musie pracowac to musiał chwała bogu
andrzek
4 tyg. temu
a co kogoś obchodzi jakiś komendat brał kase jak umrze kto inny który uciwie pracował to onim nie piszecie
bDguTBLL
jan
4 tyg. temu
z przyczyn naturalnych ??? to tak jak pandemia jest straszna. i wszystko w temacie.
gobi
4 tyg. temu
Nie chcial umozyc postepowanie karne wobec pracownikow olsztynskiej elektrocieplowni. Podczas prowokacji w cieplowni gangsterka do biomasy wsypala gwozdzi. Spalony kotly wartoscia ponad 1000 000 zl. Funkcjionariusza zamordowano !!
prawda
4 tyg. temu
Ja przypuszczam, że przyczyną były choroby współistniejące.
poinformowany
4 tyg. temu
To proste! Musiał się wysługiwać PIS i nie wytrzymał tego. Szkoda człowieka, i szkoda, że byl milicjantem
Racjonalista
4 tyg. temu
"Młodszy inspektor Marcin Radtke w momencie śmierci miał 44 lata" Tak robi karierę kolejne pokolenie milicjantów, SB-cji i towarzyszy.
Drwd
4 tyg. temu
No kumpel mi odszedl miesiac temu, stara wiara i co ? A nie byl komendantem
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić