JM| 

Nie żyje komendant policji. Miał 44 lata

122

Zmarł komendant powiatowy policji w Iławie Marcin Radtke. Funkcjonariusz objął nowe stanowisko zaledwie kilka tygodni temu. Wcześniej pracował w wydziale kryminalnym olsztyńskiej policji.

Nie żyje komendant policji. Miał 44 lata
Zmarł komendant powiatowy policji w Iławie Marcin Radtke (Policja)

Komendant policji Marcin Radtke zmarł w swoim mieszkaniu. Jak informuje portal infoilawa.pl, wezwano do niego pogotowie, a ratownicy podjęli reanimację. Niestety nie udało się go uratować.

Zmarł komendant policji w Iławie. Zgon z przyczyn naturalnych

Rzecznik olsztyńskiej policji Rafał Jackowski stwierdził, że śmierć komendanta nastąpiła z przyczyn naturalnych. Funkcjonariusze prawdopodobnie nie będą prowadzić śledztwa w tej sprawie. Jackowski podkreślił również, że nie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok.

Młodszy inspektor Marcin Radtke w momencie śmierci miał 44 lata. Funkcję komendanta powiatowego policji w Iławie objął 5 września. Na stanowisku zastąpił Roberta Mikusika, który pracował w iławskiej komendzie ponad cztery lata.

Śmierć policjanta. Pracował wcześniej w wydziale kryminalnym

Marcin Radtke wcześniej pełnił funkcję naczelnika Wydziału Wywiadu Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Pracował również w Laboratorium Kryminalistycznym bydgoskiej policji. Był także członkiem Sekcji do spraw Europolu Wydziale Koordynacji Międzynarodowej Wymiany Informacji.

Obejrzyj także: Nie zaciągnął ręcznego. Policjant musiał gonić radiowóz

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić