Ludzie na plaży przecierali oczy ze zdumienia. Nie tak wyobrażali sobie odpoczynek

14

Amerykanie obchodzili w niedzielę swoje święto, ale nie wszędzie uroczystości przebiegły zgodnie z planem. W Ocean City fajerwerki nagle eksplodowały, gdy nieopodal ludzie wypoczywali na plaży.

Ludzie na plaży przecierali oczy ze zdumienia. Nie tak wyobrażali sobie odpoczynek
Dym był widziany z daleka (Twitter)

O niecodziennym zdarzeniu informuje ABC News. Amerykanie słyną z wyjątkowych pokazów fajerwerk, które co roku organizowane są z okazji święta niepodległości na terenie całego kraju. Takowy był również przygotowywany w Ocean City w stanie Maryland.

Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. 4 lipca podczas porannego wypoczynku plażowicze nagle usłyszeli huk. Okazało się, że fajerwerki przygotowane na wieczorny pokaz niespodziewanie wystrzeliły.

Po chwili na niebie pojawił się wielki słup czarnego dymu, z którego co jakiś czas wyłaniały się kolorowe rozbłyski. Przerażeni plażowicze uciekali jak najdalej od źródła wybuchu.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nie wiadomo, dlaczego doszło do przedwczesnego wybuchu. Na szczęście żaden z plażowiczów nie odniósł obrażeń. Śledczy poinformowali, że jedyną osobą, która poniosła obrażenia, był pracownik firmy z fajerwerkami. Te były jednak na tyle niewielkie, że mężczyzna odmówił transportu do szpitala. Po niekontrolowanym wybuchu władze miasta podjęły decyzję o odwołaniu wieczornego pokazu.

Zobacz także: Arcybiskup Głódź sołtysem. Reakcje mieszkańców. "Człowiek z dobrym charakterem"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić