Łukasz Szumowski na wakacjach w Hiszpanii. Tabloid ujawnia, czyj jest jacht

85

Łukasz Szumowski po rezygnacji ze stanowiska ministra zdrowia udał się na wakacje do Hiszpanii. Według mediów polityk spędza czas z biznesmenem na jego luksusowym jachcie.

Łukasz Szumowski na wakacjach w Hiszpanii. Tabloid ujawnia, czyj jest jacht
Łukasz Szumowski (YouTube)

"Super Express" zdradza szczegóły wakacji Łukasza Szumowskiego. Były minister zdrowia przebywa w Hiszpanii. Będzie musiał niedługo wrócić do Polski, w związku z zamknięciem połączeń z tym krajem. Jest to spowodowane wzrostem liczby zakażeń koronawirusem na tym terenie. Przepisy zaczną obowiązywać od 1 września.

Według "Super Expressu" Szumowski przebywa na luksusowym jachcie. Łódź pod kanadyjską banderą ma należeć do biznesmena i konsula honorowego Islandii w Polsce Bogusława Szemiotha. W środę były minister był widziany w pobliżu Fuerteventury, a w czwartek wypoczywał u wybrzeży Teneryfy.

"Super Express" dotarł do informacji na temat biznesmena. Według nich Bogusław Szemioth zasiada w zarządzie spółek Atlantex i Północnoatlantyckiej Organizacji Producentów z siedzibą w Warszawie. Zysk obu tych spółek w ostatnich latach wyniósł około 25,9 mln złotych.

Oburzenie opozycji

Oburzenia sprawą nie kryje poseł KO Dariusz Joński. W rozmowie z "Super Expressem" zastanawia się, jakim cudem Szumowskiego stać na taki luksusowy wyjazd. Zaznaczył, że były minister ma na koncie 30 tysięcy złotych. Dziennik bezskutecznie próbował skontaktować się z politykiem i biznesmenem.

Zobacz także: Zagraniczne wakacje Łukasza Szumowskiego. "Chciał być anonimowy"

Przeczytaj także:

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić