Łukasz Szumowski opala się na Kanarach. Słońce, plaża i święty spokój

1069

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski spędza wakacje w Morro Jable - donosi Super Express. To piękna wyspa - część archipelagu Wysp Kanaryjskich. Polityk PiS opala się i pływa po oceanie na jachcie.

Łukasz Szumowski opala się na Kanarach. Słońce, plaża i święty spokój
Łukasz Szumowski - jeszcze jako minister w resorcie zdrowia. (WP)

Były minister zdrowia wyjechał z kraju. Jak podaje Super Express, powołując się na swoje źródła, Szumowski spędza końcówkę wakacji z rodziną na wyspie należącej do Hiszpanii. Wyspa Fuerteventura, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich, corocznie przyciąga tłumy turystów. Łukasz Szumowski był widziany w kurorcie Morro Jable, który znajduje się na południu wyspy.

Ten rok był dla polityka PiS szczególnie trudny. Zapracowany Szumowski, szczególnie w ostatnich miesiącach, nie najlepiej prezentował się w mediach. Widać było, że niewiele sypia. Musiał być niemal całą dobę na nogach, aby na bieżąco reagować na dynamiczną sytuację związaną z pandemią koronawirusa w Polsce.

Zobacz także: Koronawirus w Polsce. Prof. Krzysztof Simon zachwycony nowym ministrem zdrowia. "Umie liczyć pieniądze"

Łukasz Szumowski pływa na jachcie w kurorcie Morro Jable

Po ostatniej decyzji, związanej z rezygnacją z funkcji ministra, Łukasz Szumowski wreszcie będzie mógł jednak odpocząć. Choć sytuacja na świecie, także na Wyspach Kanaryjskich (obecnie jest tam około 5 tys. zdiagnozowanych przypadków chorych na COVID-19), wciąż jest bardzo trudna, to jednak polityk PiS stara się w miarę możliwości korzystać z uroków miejsca.

Morro Jable sprzyja dobremu wypoczynkowi. To przepiękne miejsce, otoczone wodą o lazurowej barwie. Plaże są czyste, a obok nich znajdują się wysokie palmy, w których cieniu można popijać koktajle serwowane przez miejscowe bary.

A tymczasem dzisiaj Adam Niedzielski, następca Szumowskiego, zostanie oficjalnie powołany przez prezydenta na stanowisko ministra zdrowia. Konferencja prasowa, podczas której to nastąpi, zaplanowana jest na godz. 15.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić