Wróć na
NM
|

Łukasz Szumowski opala się na Kanarach. Słońce, plaża i święty spokój

853
Podziel się

Były minister zdrowia Łukasz Szumowski spędza wakacje w Morro Jable - donosi Super Express. To piękna wyspa - część archipelagu Wysp Kanaryjskich. Polityk PiS opala się i pływa po oceanie na jachcie.

Łukasz Szumowski opala się na Kanarach. Słońce, plaża i święty spokój
Łukasz Szumowski - jeszcze jako minister w resorcie zdrowia. (WP)
bCZJcPed

Były minister zdrowia wyjechał z kraju. Jak podaje Super Express, powołując się na swoje źródła, Szumowski spędza końcówkę wakacji z rodziną na wyspie należącej do Hiszpanii. Wyspa Fuerteventura, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich, corocznie przyciąga tłumy turystów. Łukasz Szumowski był widziany w kurorcie Morro Jable, który znajduje się na południu wyspy.

bCZJcPef

Ten rok był dla polityka PiS szczególnie trudny. Zapracowany Szumowski, szczególnie w ostatnich miesiącach, nie najlepiej prezentował się w mediach. Widać było, że niewiele sypia. Musiał być niemal całą dobę na nogach, aby na bieżąco reagować na dynamiczną sytuację związaną z pandemią koronawirusa w Polsce.

Koronawirus w Polsce. Prof. Krzysztof Simon zachwycony nowym ministrem zdrowia. "Umie liczyć pieniądze"

Łukasz Szumowski pływa na jachcie w kurorcie Morro Jable

Po ostatniej decyzji, związanej z rezygnacją z funkcji ministra, Łukasz Szumowski wreszcie będzie mógł jednak odpocząć. Choć sytuacja na świecie, także na Wyspach Kanaryjskich (obecnie jest tam około 5 tys. zdiagnozowanych przypadków chorych na COVID-19), wciąż jest bardzo trudna, to jednak polityk PiS stara się w miarę możliwości korzystać z uroków miejsca.

bCZJcPel

Morro Jable sprzyja dobremu wypoczynkowi. To przepiękne miejsce, otoczone wodą o lazurowej barwie. Plaże są czyste, a obok nich znajdują się wysokie palmy, w których cieniu można popijać koktajle serwowane przez miejscowe bary.

A tymczasem dzisiaj Adam Niedzielski, następca Szumowskiego, zostanie oficjalnie powołany przez prezydenta na stanowisko ministra zdrowia. Konferencja prasowa, podczas której to nastąpi, zaplanowana jest na godz. 15.

bCZJcPeG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(853)
Stach
miesiąc temu
Wyprowadził setki milionów z budżetu to ma za co.
kasia
miesiąc temu
a powinien odpocząć gdzie indziej
eleszek
miesiąc temu
W związku z pobytem Szumowskiego w Hiszpani Lot przesunął zakaz lotów do Września.
bCZJcPeH
Janusz
miesiąc temu
Sam , nam Polakom odradzał jakiekolwiek wakacje! Nakłamał , nakradł, ... i teraz śmiejąc się wszystkim w oczy spokojnie konsumuje owoce "swojej ciężkiej pracy"
LalaLumpa
miesiąc temu
A nie towarzyszy mu zaprzyjaźniony instruktor narciarstwa? Aaaa..... faktycznie - z nim to pewnie zimą w Alpy do najlepszych kurortów. To może wypoczywa z tym zaprzyjaźnionym bandziorem od respiratorów??? No jakby nie patrzeć - wszyscy oni mają niezły rechot z Państwa Polskiego - jak to nas podatników za przyzwoleniem rządu wycyckali. Oto Polska właśnie...
Najnowsze komentarze (853)
Jan
4 tyg. temu
MiN Szumowski to najlepszy minister zdrowia po II Wojnie Swiatowej
Jan
4 tyg. temu
MiN Szumowski to najlepszy minister zdrowia po II Wojnie Swiatowej
Jan
4 tyg. temu
Wspanialy lekarz u minister. Szkoda ze odszedl.
miron
4 tyg. temu
Co wolno wojewodzie, to....
5858
4 tyg. temu
Gdzie nosi maseczke?!Na buziuni albo chroni nia "ogniwa"?!!
qqq
4 tyg. temu
Wydaje się, żę zagrał ryzykownie i wygrał. Z jednej strony niestrudzony bohater walki z Covidem, a za kulisami robił miliony. Nic mu nie mogą zrobić, jest przecież bohaterem. Z pełnymi sakwami podał się do dymisji niczym w filmie gangsterskim.
Głupkowaty.
4 tyg. temu
Ma za co bawić się każdy mu zazdrości. Chłop się bardzo ciężko napracował uzyskał limit pracy i basta. Nie wszyscy mają ministrami, trzeba się w czepku urodzić. Co zrobił to zarobił.
qqq
4 tyg. temu
Słowianie zawsze dawali się rządzić innymi. Nie wiem dlaczego "nasze" rządy miałby być lepsze od "nienaszych" np. niemieckich. Prawda jest taka, że w Polsce i innych krajach jakaś sekta się przyczepi do władzy i ssie jak może i broni swojego dominium, swojego źródła dochodu, a ludziom się wciska jakieś kity o niepodległości, ojczyźnie, czy rządach prawa, demokracji, soldarności itp. Mogę się zgodzić, że lokalne zarządzanie jest efektywniejsze, np. samorząd lepiej dba o swoich mieszkańców ale to chyba jedyny plus "polskiej" władzy.
bCZJcPez
turysta
4 tyg. temu
...bylam tam kilkanascie razy ale zakwaterowanie mielismy w Collajeo lub Caleta de Fuste. Morro Jable jest ,,rezerwowane ,,dla niemcow i bardzo bogatych osob. Tam gdzie Szumowski sie zatrzymal to apartament z wyzywieniem kosztuje 5 tys dolarow za tydzien prawada!!!! to jeszcze i tak tanio...Fuerteventura to dzika wyspa
sympatyk PiS
4 tyg. temu
I TAK POWINNO BYĆ!! Zrobiło się interes życia, to baaardzo na bogato wakacje i potem też...
ANNAK
4 tyg. temu
Ten rok był dla Szumowskiego "szczególnie trudny" ha ha ha a on myślał, że będzie kradł pieniądze i nic nie Robił !!!????
sodo
miesiąc temu
Na zdjęciach to Morro Jable wcale nie ma lazurowych wód, a zanieczyszczenia plaży też nie dało się ukryć. Jednak pan Szumowski spędza większość czasu na jachcie, więc jest czego pozazdrościć. Gdyby nam się udał taki rodzinny interes z maseczkami i kasą na nieistniejące respiratory, też byśmy mogli w ten sposób spędzać urlop, nawet nie mając przyjaciela z jachtem.
Bol.
miesiąc temu
Jak by było inaczej jak tu piszą to by czekał a potem wziąłby wysoką odprawę a zrezygnował to musiał zarobić dużo więcej i noga.
marian
miesiąc temu
Ustawił się dobrze jak każdy Icek a Fuerteventura to najbardziej ch... wyspa na Kanarach , bardzo wietrzna pogoda
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić