Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"M jak miłość". Józefa czeka koszmarna śmierć? Skandaliczna postawa opiekunki

3

Do szokujących wydarzeń dojdzie w "M jak miłość". Opiekunka Ola będzie chciała zabić Józefa! Bezwzględna kobieta postanowi otruć starszego mężczyznę. Czy dopnie swego?

"M jak miłość". Józefa czeka koszmarna śmierć? Skandaliczna postawa opiekunki
Ola będzie chciała zabić Józefa! (VOD TVP)

Zanosi się na koszmarne zdarzenia w "M jak miłość". Wiemy już, że fanów tego serialu czeka porcja solidnych wrażeń. Wszystko za sprawą opiekunki Oli, która będzie chciała zabić Józefa.

Dlaczego? Z prostej przyczyny. Jak dobrze wiadomo, kobieta od początku miała ogromną ochotę na majątek Modrego. Na przeszkodzie stanęła jednak Barbara.

W jednym z październikowych odcinków "M jak miłość" życie Modrego zawiśnie na włosku. "Ola niemal siłą otruje go lekami, a niczego nieświadomy senior będzie dalej myślał, że kobieta naprawdę o niego dba, a nawet go kocha i chce wziąć z nim ślub" - opisuje serwis superseriale.se.pl.

"M jak miłość". Artur wkroczy do akcji. Zdąży uratować Józefa?

Z pomocą Józefowi pospieszy Artur Rogowski. Szybko zrozumie, że został on otruty przez Olę przy użyciu bardzo silnych leków. Na razie nie wiadomo, czy lekarzowi uda się uratować Modrego. Sytuacja będzie wręcz dramatyczna...

Zobacz także: Katarzyna Cichopek o pracy na planie "M jak Miłość"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić