Ma 15 lat i jest w drugiej ciąży. Darię przesłucha policja

Daria Sudniszikowa nie przestaje szokować. 15-latka niespełna rok po urodzeniu córki poinformowała, że jest w kolejnej ciąży. Rosyjska policja postanowiła wszcząć w tej sprawie dochodzenie.

Ma 15 lat i jest w drugiej ciąży. Darię przesłucha policja
Daria Sudnishnikova na sali porodowej przed urodzeniem swojej pierwszej córki (TikTok)

Szczegóły sprawy przedstawił portal "The Sun". Niespełna rok temu Daria Sudniszikowa, mając zaledwie 14 lat, urodziła córkę. W lipcu 2021 roku wykryto u niej kolejną ciążę. Rosjanka zrobiła nawet w mediach społecznościowych ankietę, w której zapytała, czy powinna dokonać aborcji. Niedługo później ogłosiła swoim 650 tysiącom obserwującym, że zdecydowała się urodzić.

Nastolatka zaszła w kolejną ciążę z innym partnerem. Tym razem ojcem zostanie 17-latek. 15-letnia Daria i jej chłopak mają zostać przesłuchani przez rosyjski komitet śledczy. Wszystko z powodu faktu, że przyszła matka jest za młoda na współżycie według rosyjskiego prawa. Wiek przyzwolenia wynosi w tym kraju 16 lat. Z przepisami nie zgadza się sama zainteresowana.

Jeżeli dana osoba jest gotowa do współżycia seksualnego i w pełni ufa swojemu partnerowi, to wszystko jest w porządku. Dlaczego musisz czekać do swoich 16 urodzin? - powiedziała Daria.

Pierwsza ciąża Rosjanki wywołała spore kontrowersje. Pierwotnie Daria twierdziła, że ojcem jej dziecka jest jej 10-letni partner. Potem okazało się, że dziewczyna zaszła w ciążę po tym, jak została zgwałcona na klatce schodowej przez 15-latka. Nastolatka wykorzystała rozgłos wokół siebie i przekształciła go w karierę w mediach społecznościowych. Teraz może pochwalić się zarobkami 12 razy wyższymi od średniej miesięcznej pensji osoby dorosłej w jej regionie. Zapowiada, że gdy skończy 16 lat, to kupi sobie mieszkanie.

Zobacz także: "Odbije się na budżecie każdego Polaka". Odwołana wiceminister krytykuje Polski Ład
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić