BOB| 

Ma najdłuższe nogi na świecie. Stała się twarzą słynnej marki

9

Maci Currin długo nie mogła pogodzić się z tym, że wygląda inaczej niż rówieśniczki. Amerykanka jednak teraz marzy o karierze modelki i niedawno podpisała pierwszy kontrakt.

Ma najdłuższe nogi na świecie. Stała się twarzą słynnej marki
Maci Currin ma najdłuższe nogi na świecie (Instagram)

Maci Currin od pewnego czasu jest sławna na całym świecie. Jej życie zmieniło się w momencie, gdy została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Ma jedną cechę, która wyróżnia ją na tle wszystkich kobiet. To nogi. Bardzo, bardzo długie nogi.

Ile mierzą najdłuższe nogi na świecie?

17-latka z Austin w Teksasie obecnie mierzy 208 centymetrów. To nie budziłoby wielkiego zdziwienia, bo tak wysokie kobiety się zdarzają. Rekordzistka miała aż 234 cm. Lewa noga Maci ma jednak 134,3 cm, a prawa 135,267 cm.

Na świecie nie ma kobiety, która miałaby dłuższe nogi. Maci zaczęła rosnąć w zastraszającym tempie w wieku przedszkolnym. Rok po roku przybywało jej około 10 cm.

Amerykanka z powodu długich nóg nie miała łatwego dzieciństwa. Rówieśnicy często jej dokuczali. 17-latka jednak z czasem sobie z tym poradziła. Zaczęła grać w siatkówkę i wymarzyła sobie, że zostanie modelką.

Currin dopięła swego. Niedawno podpisała kontrakt z marką odzieżową Diesel. Nie tylko ona, bo firma postawiła na nietypową akcję marketingową, w której jej produkty prezentują osoby, które są wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Ryba gigant. Zaskakujący połów na jeziorze w Januszkowicach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić