Mają dość. Klub w Tarnowie się otwiera pomimo obostrzeń

11

Kolejny lokal decyduje się na otwarcie pomimo panujących obostrzeń. Po ośmiu miesiącach przerwy tarnowianie będą mogli się wybrać do klubu Alfa.

Mają dość. Klub w Tarnowie się otwiera pomimo obostrzeń
Zdjęcie poglądowe (Pixabay)

Coraz więcej przedsiębiorców ma dość obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Liczba miejsc otwierających się pomimo zakazu wciąż rośnie. Już w weekend otworzy się klub Alfa w Tarnowie.

Klub Alfa przystąpił do Strajku Przedsiębiorców. Lokal zapowiedział wznowienie działalności mimo lockdownu. Otwarcie odbędzie się już 23 stycznia. Bawiący się będą mogli spotkać się w Alfie pierwszy raz po ośmiomiesięcznej przerwie. Podobne działania zapowiedział również jeden z klubów w Nowym Sączu.

Klub poinformował o swoim ponownym otwarciu na Facebooku. Plakat z napisem "Powrót do przyszłości" został opublikowany na fanpage'u klubu. Nie zabrakło na nim również logotypu "Strajku Przedsiębiorców". Oprócz grafiki pojawił się również tekst, w którym klub wyraził swoją opinię na temat lockdownu.

Wracamy do normalności. Czas kończyć powoli tę geopolityczną zabawę w sanitaryzm! Odbierają nam naszą wolność pod płaszczykiem wirusa, bo jakiś pretekst być musiał, ale czas się obudzić - czytamy na profilu Alfa Club Tarnów.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Czy ozdrowieńcy powinni być szczepieni? Prof. Simon: "Nie ma przeciwwskazań, żeby podbić poziom przeciwciał"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić