aktualizacja 

Makabra na Dolnym Śląsku. Pies zrzucony z wiaduktu

479

W Siędlęcinie nieznani sprawcy w bestialski sposób zrzucili z wiaduktu kolejowego psa. Zwierzę zmarło na skutek poważnych obrażeń. Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt wyznaczył nagrodę za wskazanie kata.

Makabra na Dolnym Śląsku. Pies zrzucony z wiaduktu
W Siędlęcinie sprawcy zrzucili z wysokiego wiaduktu kolejowego psa. Zwierzę nie przeżyło upadku. (Facebook)

Do przerażającego zdarzenia doszło w miejscowości Siedlęcin w powiecie karkonoskim. Jak informuje Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt nieznani jak dotąd sprawcy zrzucili z wiaduktu kolejowego psa w typie owczarka niemieckiego. Zwierzę nie przeżyło upadku, obrażenia były bardzo poważne.

Charakter obrażeń wskazuje na to, że zgon zwierzęcia nastąpił w wyniku upadku z wysokości i nadziania się na wystające konary, co spowodowało perforację jamy brzusznej i wypadnięcie trzewi. Następnie psiak stoczył się w głąb wąwozu. Do zdarzenia musiało dojść w ciągu ostatniej doby - wskazuje na to stan zwłok oraz stopień zmian pośmiertnych - czytamy w komunikacie DIOZ.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nagroda za wskazanie sprawcy

Za pomoc we wskazaniu sprawcy lub sprawców została wyznaczona nagroda w wysokości 2500 zł.

Poszukujemy sprawcy (i/lub właściciela) tego bestialskiego czynu i wyznaczamy nagrodę w wysokości 2500 zł za wskazania kata! Wszelkie informacje na temat tej sprawy możecie przesyłać anonimowo na nasz adres mailowy - sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl - podaje DIOZ.
Zobacz także: Krokodyl gonił psa. Nagranie z australijskiej plaży
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić