aktualizacja 

Przełom w sprawie Madeleine McCann. Odkryto "brakujący element układanki"

150

Policja ma nowe dowody w sprawie Madeleine McCann, które nazywa "brakującymi elementami układanki". Ponadto wkrótce mają się odbyć się przesłuchania kluczowych świadków, którzy znali w przeszłości głównego podejrzanego - Christiana Bruecknera.

Przełom w sprawie Madeleine McCann. Odkryto "brakujący element układanki"
Rodzice Madeleine McCann mają wątpliwości co do działań policji. (Getty Images)

Niemieccy i portugalscy śledczy mają wkrótce przeprowadzić przesłuchania kluczowych świadków, którzy niegdyś znali Christiana Bruecknera. Opisano to jako bardzo istotny krok naprzód, który może przynieść upragniony przełom w sprawie zaginięcia Madeleine McCann.

Nowe fakty w sprawie Madeleine McCann

Ponadto tej wiosny niemieccy, brytyjscy i portugalscy śledczy mają spotkać się w Lizbonie, aby omówić całą sprawę. Jak przekazuje Mirror Online mają dowody, które mogą być "brakującym elementem układanki".

Policja postawiła już kilku świadków w stan gotowości, aby zasiedli do nowych przesłuchań. To prawdziwy początek nowego roku, nowe poszukiwania wskazówek. Wszyscy myślą o tym, żeby załatwić sprawę - przekazuje Daily Mirror.
Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

Christian Brueckner nigdy nie był przesłuchiwany w sprawie zaginięcia Madeleine. Policji nie udało się znaleźć żadnych dowodów, które jednoznacznie wskazałyby na jego winę, mimo to śledczy utrzymują, że to właśnie on jest sprawcą.  

Christian Brueckner był już wcześniej skazany za pedofilię. W momencie zaginięcia Madeleine także przebywał w kurorcie Praia da Luz i korzystał wtedy z cudzego telefonu. Obecnie odsiaduje wyrok za gwałt na emerytce, a policja stara się udowodnić, że to on porwał Maddie.

Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić