Makabra na terenie byłej fermy drobiu. 40-latek umierał w męczarniach

230

W Łękawicy pod Tarnowem na terenie byłej fermy drobiu doszło do ogromnej tragedii. 40-letni pracownik firmy zajmującej się dezynfekcją zginął podczas wykonywania prac niebezpiecznymi substancjami chemicznymi.

Makabra na terenie byłej fermy drobiu. 40-latek umierał w męczarniach
Na miejscu zdarzenia interweniowała policja (Policja)

Dramatyczne sceny rozegrały się 22 listopada rano. Na terenie byłej fermy drobiu w Łękawicy pod Tarnowem pracownicy firm dezynfekującej wykonywali tam prace przy użyciu niebezpiecznych substancji chemicznych. Nagle jedna z osób nie wychodziła zbyt długo z pomieszczenia gospodarczego. Sprawą zainteresowali się współpracownicy.

Pracownicy postanowili sprawdzić, co się stało z mężczyzną. Po wejściu do pomieszczenia gospodarczego, w którym pracował odkryli straszną prawdę. 40-latek leżał tam na ziemi nieprzytomny i nie dawał żadnych znaków życia. Na miejsce niezwłocznie zostały wezwane służby ratunkowe. Sprawa była szczególnie skomplikowana ze względu na obecność niebezpiecznych substancji chemicznych.

Na miejscu zdarzenia interweniowali również strażacy-chemicy. Mieli za zadanie określić i stwierdzić stężenie niebezpiecznej substancji w pomieszczeniu. Ratownicy medyczni przystąpili do reanimacji 40-latka. Niestety pomimo przeprowadzenia czynności życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało zmarłego zabezpieczono do badań, które pozwolą określić przyczynę zgonu. W sprawie zostało wszczęte dochodzenie, które pozwoli ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić