Julia Wieniawa się wściekła. "Oto tajemnica!"

23

Julia Wieniawa już nie wytrzymała. Gwiazda po raz kolejny przeczytała, że na pewno ma powiększone usta. Zdecydowała się odpowiedzieć w bardzo wymowny sposób.

Julia Wieniawa się wściekła. "Oto tajemnica!"
Julia Wieniawa (Instagram)

Regularnie pojawiają się spekulacje dotyczące ust Julii Wieniawy. Nie brakuje takich, którzy twierdzą, że zostały one powiększone.

Tym razem młoda celebrytka nie wytrzymała. Po przeczytaniu kolejnego komentarza na temat swoich ust postanowiła udzielić wymownej odpowiedzi.

Nie robiłam nigdy ust, proszę bardzo. Tak wyglądają moje naturalne usta, mogę je marszczyć, robić dziubki, nie wiem, co jeszcze mogę z nimi robić. Nie ma tu nic - mówi na TikToku.

Tak Wieniawa "powiększa usta"

Julia Wieniawa pokazała na TikToku, w jaki sposób "powiększa usta". Okazuje się, że wykorzystuje różne makijażowe sztuczki, które optycznie uwypuklają jej wargi.

Potrzebujemy ulubionej konturówki, najlepiej w kolorze brązowym i obrysowujemy kontur ust. Ja zwykle delikatnie, dosłownie ociupinkę, wychodzę poza kontur naturalny swoich ust, dzięki czemu je powiększam. Następnie wypełniam lekko po bokach, u góry również. I błyszczyk! Oto tajemnica! Nakładam błyszczyk który rozsmarowuje mi konturówkę i daje mi efekt powiększonych ust - wyjaśniła.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić