Nie żyje gwiazda z Rosji. Kobieta była wyjątkowo brutalna

Andy Cartwright, pochodzący z Ukrainy raper, został rozczłonkowany przez własną żonę. Według najnowszych ustaleń Andy nadal żył, kiedy Marina usuwała mu narządy wewnętrzne i poszczególne części ciała.

Nie żyje gwiazda z Rosji. Kobieta była wyjątkowo brutalna
Marina zamordowała swojego męża, który był popularnym raperem

Aleksander Juszczko, znany jako Andy Cartwrigh, został zamordowany w sierpniu 2020 roku. Główną podejrzaną w sprawie jest Marina Kokhal, żona rapera.

Szczątkami męża nakarmiła szczury

Do makabrycznej zbrodni doszło w domu pary w Petersburgu. Marina, która przyznała się do zabicia męża, powiedziała, że zrobiła to z zemsty. Kilka tygodni wcześniej odkryła, że Andy miał romans z młodszą od siebie fanką.

Pomimo zeznań Mariny śledczy nie potrafią jej niczego udowodnić. Szczątki rapera znajdowały się w mieszkaniu pary, ale poza tym nie ma zbyt wielu dowodów. W prasie ta zbrodnia nazywana jest "morderstwem doskonałym".

Kiedy policja przeszukiwała mieszkanie, natknęła się na kawałki ciała umieszczone w różnych miejscach. Część znajdowała się lodówce, część w workach na śmieci, a część na podwórku.

Według najnowszych ustaleń Andy jeszcze żył, kiedy żona wycinała mu pierwsze narządy i obcinała palce. Jak donosi Kosmolska Prawda, w ciele nie było także "ani jednej kropli krwi". Oficjalną przyczyną śmierci była hipoksja, czyli niedotlenienia tkanek.

Rozprawa ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu. Obrońcy Mariny zaznaczają, że nie ma twardych dowodów przeciwko niej, a przyznanie się do winy zostało wymuszone. W sprawie podejrzana jest także Elena, matka Mariny.

Zobacz także: Przerażające wideo z Rosji. Mężczyzna nagrał lawinę
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić