Makabryczne odkrycie. 19-latka w wannie pełnej kwasu

4

Szczątki 19-letniej Aminah Hayat z Australii znaleziono w wannie wypełnionej kwasem. O zabójstwo oskarżony jest 20-letni Meraj Zafar, którego nastolatka poślubiła kilka tygodni wcześniej.

Makabryczne odkrycie. 19-latka w wannie pełnej kwasu
Para miała się pobrać na kilka tygodni przed tragedią.

19-latkę znaleziono w niedzielę 30 stycznia w jej domu w Sydney w Australii. Policja uważa, że Aminah została zamordowana przez swojego partnera Meraja, który próbował pozbyć się ciała za pomocą żrących kwasów.

Ciało nastolatki w wannie pełnej kwasu

Nadinspektor Julie Boon powiedziała Daily Mail Australia, że praca na miejscu zbrodni była "bardzo wymagająca". Ze względu na dużą ilość chemikaliów funkcjonariusze nie mogli wykonać zwyczajowych czynności. Na miejsce trzeba było wezwać wyspecjalizowaną grupę HAZMAT z Fire and Rescue NSW.

Według ustaleń śledczych 19-latka ​​została zabita w sobotę między godziną 12:00 a 17:00. Następnie jej ciało zostało umieszczone w wannie wypełnionej kwasem, co doprowadziło do częściowego rozpuszczenia tkanek. Szczątki leżały w żrącej cieczy przez co najmniej dobę.

Meraj, kiedy zorientował się, że jest podejrzany, próbował uciec. Jednak już dzień później dobrowolnie oddał się w ręce policji. Prawnik 20-latka Mohamad Sakr nie chciał udzielić komentarza mediom i powiedział jedynie, że jego klient "zrozpaczony i przygnębiony" tą sytuacją. Nie wiadomo czy Meraj przyznał się do zabójstwa.

Związek pary był podobno dość burzliwy, a rodzice 19-latki mocno się mu sprzeciwiali. Nie popierali matrymonialnych planów córki i ostrzegali ją przed 20-latkiem. Na kilka tygodni przed śmiercią Aminah pokłóciła się o to z bliskimi i zerwała z nimi wszelkie kontakty. To właśnie jeden z członków rodziny zadzwonił na policję w obawie, że kobiecie mogło coś się stać.

Zobacz także: Poseł PiS szczerze o "lex Kaczyński". Powiedział, co mu się nie podoba
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić