Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
GGG
|

Zabójstwo Pauliny na Malcie. Szokujące słowa mordercy

140
Podziel się

Nie milkną echa zabójstwa Polki na Malcie. Na jaw wyszły nowe szokujące fakty w tej sprawie. Zabójca Pauliny D. miał twierdzić, że przed dokonaniem zbrodni słyszał głosy diabła.

Zabójstwo Pauliny na Malcie. Szokujące słowa mordercy
29-letnia Paulina D. została brutalnie zgwałcona i zamordowana na Malcie (Facebook)

Sprawa zabójstwa Pauliny wstrząsnęła Polską. 29-latka została brutalnie zamordowana na Malcie. 2 stycznia jej zwłoki odkryto w parku Gnien Indipendenza w Sliemie. Polka została zaatakowana w trakcie swojego porannego treningu. Wyniki sekcji zwłok wykazały, że ofiara została zgwałcona, a następnie uduszona.

Maltańskie media (Malta Today, Times of Malta) przedstawiły nowe fakty w sprawie. Kilka godzin przed zabójstwem Abner Aquilina miał brać udział w ceremonii River of Love. Informację potwierdził inny uczestnik. Według ustaleń policji 20-latek po udziale w ceremonii miał spać w domu jednego z członków tej organizacji, ale tego nie zrobił.

Po dokonaniu zabójstwa Aquilina pobiegł do pobliskiego kościoła. To właśnie tam miał przyznać się do okropnej zbrodni. Miał wtedy twierdzić, że przed zamordowaniem Pauliny słyszał w głowie głosy szatana. To właśnie te miały skłonić go do morderstwa.

Wspólnota odcięła się od zabójcy po morderstwie. Ponadto stwierdzono, że 20-latek nie był jej członkiem, a jedynie niekiedy ją odwiedzał. Maltańskie media przeczą jednak tej teorii pokazując nagranie wideo z nocy sylwestrowej, na którym widać Aquilinę bawiącego się z członkami River of Love. Po nagłośnieniu sprawy na policję zgłosiło się kilka kobiet, które miały być nękane w sieci przez 20-latka. Policja chce postawić zabójcy zarzut zabójstwa, jednak czeka do zakończenia obserwacji psychiatrycznej.

Zobacz także: Polityk PiS zaskakująco o Pegasusie. „Widać wyraźnie, że jest coś na rzeczy”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(140)
Nemeczek
2 tyg. temu
Po co obserwacja i zarzuty? Czapa i po sprawie
Mikuś
2 tyg. temu
Zakon Maltański i wszystko w temacie ;) Zbrodniarz dostanie brawa a nie wyrok ;) Mimo wszystko nieszczęście jednak 2 rodzin..
kp[[[
2 tyg. temu
nie wykluczone że słyszał, skoro dokonał morderstwa, bo tzw. diabeł jest realny, jest złym duchem, chce zguby człowieka, chce by człowiek robił najgorsze rzeczy jakie tylko może
Zat44
2 tyg. temu
Czy w końcu zatrzymaja i osądzą tego Szatana? Watykańscy wysłannicy przecież za kazdym razem zwalaja wine na Szatana.Zabił szatan,zgwałcił szatan,ukradł,molestowal,choroby szatan , wichury ,grad ,huragan też szatan jasna cholera czyz nie dadza sobie z nim rady?przecież są najmocniejsi,najmadrzejsci i przeswieci.
Piast
2 tyg. temu
Tylko kara śmierci jest sprawiedliwa, za takie zbrodnie.
pawel-
2 tyg. temu
a co ?chciał mu dać wszystkie królestwa tego świata za morderstwo ?
Damazy Macoch
2 tyg. temu
Też lubiłem zabić. W klasztorze byli tylko mężczyźni.
taka prawda
2 tyg. temu
No dobrze. diabełek kazał mu zabić. Ale nie zerżnąć. Naruszył czyjeś poletko i za to powinien ponieść karę. Ale u muzułmanów nigdy jakaś sama dupa nie szuka przygód.
PepeR
2 tyg. temu
Większość chorych psychicznie czy obłąkanych widzi i słyszy więcej niż inni... Niestety to nie dar, ale często też nie choroba. My uważamy to za chorobę, zamykamy ich, izolujemy od społeczeństwa, uśmierzamy ich ból psychotropami aby byli spokojni. Nie chcemy jako ludzie i lekarze przyznać że istnieje duchowość, dobro i zło. Że istnieje szatan. I jeśli ktoś powie że nie istnieje Bóg, to działanie szatana jest najlepszym dowodem że właśnie istnieje, w to czego się nie widzi a w co nie zawsze wierzymy. Niestety w mediach dobro jest mniej rozpowszechniane, promowane artykułami, wiadomościami niż zło, bo ma mniejszą oglądalność. Zatem jacy jesteśmy jako ludzie i czego pragniemy, szukamy. Promujmy dobro, promujmy działanie Boga a nie szatana.
4th secret Fa...
2 tyg. temu
Skandal jest z tymi sektami i kościołem.
Franek golas
2 tyg. temu
Widziałem taki film chyba z Antonio B, o Watykanie. Produkcja watykańska. Na wózku siedział łysy aktor z protezą oka prawego. Lewym widział. Potem w październiku widziałem czarna trumnę w Philadelphia, na której białą różę położył papież. Polish rose. Tylko mnie nie ubierz w Iwonę albo Paulinę.
***** poko
2 tyg. temu
Taki maltański wyborca poko.
bajka?
2 tyg. temu
"za granicą" niespokojnie. To jest błędna koncepcja tłumaczenia, to nawet w Unii było chwilę legalne. Na Malcie nie wolno nosić noża. W UK tak są od dziecka wychowani, że nie wolno nawet poza dom wynosić noża do smarowania chleba. Jak było, to było, ale ZOMO w stanie wojennym Polakom nie odbierało noży na ulicy(nie było takich przepisów). Ubiór nigdy nie był kontrowersją, a wszystkie dzieci bawiły się same poza domem byle gdzie 24 godziny na dobę, szczególnie na wsi, ale i w mieście. HaHa do godziny 21:37, a na swojej ulicy do 22:30. Trochę z tej atmosfery jest na filmach "Zaczarowane podwórko" "Pan Tau", Hahó, Öcsi! "Podróż za jeden uśmiech"
JAR
2 tyg. temu
Jak się udaje wariata to z reguły sąd za taki czyn nie daje kary śmierci a powinien.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić