Makabryczne odkrycie na cmentarzu. Ktoś zakopał noworodka

61

Na cmentarzu parafialnym w Płońsku doszło do koszmarnego odkrycia. Znaleziono tam zwłoki noworodka razem z łożyskiem. Makabryczne odkrycie zostało już potwierdzone przez prokuraturę.

Makabryczne odkrycie na cmentarzu. Ktoś zakopał noworodka
Cmentarz parafialny w Płońsku (Google Maps)

Mieszkańcy Płońska są wstrząśnięci tym, co wydarzyło się na tamtejszym cmentarzu parafialnym. Portal plonskwsieci.pl podaje, że w czwartek przed południem policjanci i prokurator prowadzili tam działania dochodzeniowe po makabrycznym odkryciu.

Na cmentarzu znaleziono zwłoki noworodka. Z ustaleń wspomnianego serwisu wynika, że pod osłoną nocy ktoś zakopał dziecko nieopodal głównej bramy, gdzie nie sięga monitoring.

Osoba, która ma blisko grób, zobaczyła, że jest rozkopana, świeża ziemia. Poszła zgłosić to grabarzowi, który przyszedł na miejsce. Zaczęto kopać i dokonano makabrycznego odkrycia. Było tam dziecko, noworodek razem z łożyskiem - takie wiadomości przekazała informatorka plonskwsieci.pl.

Makabryczne odkrycie. Prokuratura potwierdza

Policjanci nie wypowiadają się na temat cmentarnych zdarzeń. Odsyłają do Prokuratury Rejonowej w Płońsku.

Z tym organem skontaktowali się już dziennikarze plonskwsieci.pl. Prokuratura potwierdziła, że takie zdarzenie miało miejsce. Konkretne informacje mają być przekazane dopiero w poniedziałek lub wtorek.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić