Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Robotnicy aż zbledli

36

Do koszmarnego znaleziska doszło w miejscowości Szabda (woj. kujawsko-pomorskie). W mieszczącym się tam domu rodzinnym ekipa remontowa natknęła się na zwłoki dwuletniego dziecka. Znajdowały się w stanie znacznego rozkładu.

Makabryczne odkrycie pod Brodnicą. Robotnicy aż zbledli
Policja. (Pixabay)

Ekipa remontowa otrzymała zlecenie od właścicielki jednego z domów w miejscowości Szabda. 23 czerwca robotnicy pojawili się na miejscu, chcąc rozpocząć prace. Gdy weszli do środka, doznali szoku.

W jednym z pomieszczeń ujrzeli dziecięce łóżeczko. Znajdowały się w nim zwłoki dwulatka.

Członkowie ekipy nie mieli wątpliwości, że chłopiec nie żyje, bo ciało znajdowało się w stanie znacznego rozkładu. Takie informacje w rozmowie z "Faktem" potwierdziła asp. szt. Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Policja szuka małżeństwa

Serwis rmf24.pl donosi, że wcześniej dom wynajmowało niebudzące podejrzeń małżeństwo. Po wyprowadzce pary właścicielka nieruchomości zleciła remont.

Teraz policja szuka małżonków. Sprawę bada też prokurator. Wiadomo, że mężczyzna i kobieta, którzy mieszkali w Szabdzie, mieli w sumie pięcioro dzieci.

Trwają czynności. Na miejscu pracują policjanci, pracuje prokurator - przekazała asp. szt. Łukaszewska, cytowana przez "Fakt".
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić