Makabryczne odkrycie w Poznaniu. Z Warty wyłowiono zwłoki kobiety

5

Do makabrycznego odkrycia doszło w województwie wielkopolskim. Przypadkowy spacerowicz po poznańskich Naramowicach zauważył dryfujące w Warcie zwłoki. Na miejsce udali się funkcjonariusze służby wodnej oraz przedstawiciele prokuratury.

Makabryczne odkrycie w Poznaniu. Z Warty wyłowiono zwłoki kobiety
Do odnalezienia zwłok doszło na poznańskich Naramowicach. Wyłowione z Warty ciało znajdowało się w stanie zaawansowanego rozkładu (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

Jak podaje Wirtualna Polska, do odkrycia zwłok doszło w sobotę 10 kwietnia w godzinach popołudniowych. Gdy ciało zostało już wyłowione, okazało się, że jest w stanie zaawansowanego rozkładu, uniemożliwiającego wstępną identyfikację.

Zwłoki kobiety w Warcie. Czy zmarła to zaginiona 19-latka?

Zbadaniem zwłok zajmą się eksperci z zakładu medycyny sądowej w Poznaniu. Pojawiły się podejrzenia, że wyłowione z Warty ciało należy do 19-letniej Natalii Lick.

Natalia Lick zaginęła pod koniec lutego 2021 roku. 19-latka wyszła ze swojego mieszkania w późnych godzinach nocnych, nie zabierając ze sobą dowodu osobistego ani telefonu. Gdy ojciec nastolatki około 6 rano wrócił z pracy, nie zastał córki, a drzwi były otwarte.

Ojciec Natalii Lick został już poinformowany o odkryciu zwłok. W poniedziałek ma odbyć się identyfikacja fragmentów odzieży, należących do odnalezionej kobiety. Według ustaleń "Gazety Wyborczej" konieczne może okazać się przeprowadzenie badań DNA.

Zobacz także: Zobacz też: Policjanci udaremnili nielegalne wyścigi pod Częstochową
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić