o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Makabryczne odkrycie w rzece. Zawartość worków przeraża

144
Podziel się

W Nadleśnictwie Lipka dokonano mrożącego krew w żyłach odkrycia. Do Zalewu Grudniańskiego ktoś wrzucił worki jutowe z przerażającą zawartością. "Co trzeba mieć w głowie?" - pytają zszokowani leśnicy.

Makabryczne odkrycie w rzece. Zawartość worków przeraża
W Zalewie Grudniańskim dokonano szokującego okdrycia (Facebook, Nadleśnictwo Lipka)
bECGEsaJ

Leśnicy z Nadleśnictwa Lipka nie mogli uwierzyć w to, co znaleźli w Zalewie Grudniańskim na rzece Gwdzie. Swoim wstrząsającym odkryciem podzielili się na Facebooku.

Makabryczne odkrycie w Nadleśnictwie Lipka

"Mało sytuacji jest nas w stanie zdziwić i spowodować, że przy piątku wychodzimy z siebie, ale to jest jeden z takich tematów" - napisali w piątek w poście. W czwartek wieczorem bowiem z rzeki wyłowiono sześć jutowych worków martwymi kurczakami.

bECGEsaL

W akcję wyławiania i zabezpieczenia worków oprócz straży leśnej udział wzięli także strażacy z łodzią i policja. Po wyłowieniu zwierzęce szczątki zostały poddane oględzinom przez pracownika Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Złotowie - powiadomili pracownika Nadleśnictwa Lipka.

Chcemy poinformować i uprzedzić ewentualne zapytania - zabezpieczone worki ze szczątkami kurczaków znajdują się w okolicy parkingu wędkarskiego, położonego niedaleko starej bindugi w leśnictwie Biskupice, i zostaną zabrane do utylizacji niezwłocznie po dokonanych czynnościach! - napisano na Facebooku.
bECGEsaR

Nadal trwają czynności wyjaśniające oraz dalsze przeszukiwanie rzeki i zalewu. Niewykluczone, że worków może być więcej. Na szczęście podczas oględzin weterynarz wykluczył możliwość zagrożenia epidemiologicznego.

Leśnicy jednocześnie apelują o informacje na temat osoby, która może być odpowiedzialna za zrzut padliny. Osoby, które mogą pomóc wskazać sprawcę, są proszone o kontakt z nadleśnictwem lub policją w Okonku.

bECGEsaS
Zobacz także: Najbardziej niebezpieczne owady. To one najczęściej gryzą latem i mogą przenosić wirusy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECGEsbm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(144)
dzicz
2 miesiące temu
co za kraj i kto tu mieszka czym dalej tym gorzej!?
rybak
2 miesiące temu
Kurczaki, a już się wystraszyłem że ciało jakiegoś posła czy senatora bo tak im ostatnio wszyscy grożą, na szczęście tylko drób
Wędkarz
2 miesiące temu
Na węgorze to był worki zastawione.
bECGEsbn
jager
2 miesiące temu
Może ktos na suma nęcil?:)
Zbyszek
2 miesiące temu
Ciekawe co było w workach które pływały w rzece Sitniczanka ( Sitanka ) Gmina Biecz , które zostały usunięte prawdopodobnie po interwenci redakcji Gazety gorlickiej, nie było żadnej wzmianki o zawartości.
pzg
2 miesiące temu
Makabryczne, to jest zabijanie setek tys. pseudo-zarażonych kurcząt i świń.
ramaja
2 miesiące temu
przeszkodzili łowić ryby , przecież one by to zjadły.
ekolog
2 miesiące temu
Hmm? Kurczaki, to odpad biologiczny i samodegradowalny. Nie jest to moze elegancki spsob pozbywania sie takiego odpadu, ale w porownaniu do (nagminnego) spalania toksycznych chemikaliow z Niemiec, bez wiekszego zanaczenia.
dalej
2 miesiące temu
radze dobrego psychiatre odwiedzic anuz pomoze
Pan jajeczko
2 miesiące temu
"Makabryczne odkrycie w rzece. Zawartość worków przeraża".....myślałem że to będą porąbane ludzkie zwłoki!!!
ollo
2 miesiące temu
Martwymi kurczakami wyławiano jutowe worki? A może autor tego tekstu przed publikacją by uważnie przeczytał, co napisał?
krzysiek
2 miesiące temu
Byłem raz świadkiem ,jak zdechła świnia płynęła rzeką i zatrzymała się na przeszkodzie z gałęzi , z jajeczek które składały na niej muchy wyklówały się małe larwy , które rajdoląc się w tej świni spadały raz za razem do zakola rzecznego , tam już stado ryb wiedząc co się dzieje łykały smaczne dla nich kąski.I nie uważam by to było w jakiś sposób naganne
jot23
2 miesiące temu
To były saki?wabie na węgorza założone przez kłusowników/wędkarzy. Normalna metoda połowu, tyle że hurtem.
bECGEsbf
gość
2 miesiące temu
Piszący ten artykuł ma na celu ulżenie sobie i zrobienie sobie dobrze ,zaś przeciwna strona to jakiś dziwoląg , którego w żaden sposób nie można pojąć ,co on ma w głowie ?Dopytuje się nasz informator.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić