Makabryczne wydarzenia w Niemczech. Zwłoki matki trzymał w zamrażarce

2

Mężczyzna z Niemiec chciał nadal otrzymywać świadczenia socjalne, dlatego.... trzymał w swoim domu ciało swojej martwej matki w zamrażarce. Potem bawarska policja znalazła na miejscu zwłoki 45-letniego mężczyzny, o którego zaniepokoił się sąsiad.

Makabryczne wydarzenia w Niemczech. Zwłoki matki trzymał w zamrażarce
Makabryczne wydarzenia w Niemczech. Zwłoki matki trzymał w zamrażarce (Pixabay)

Niemieckie policja odkryła dwa ciała w domu rodzinnym w Bad Staffelstein w Bawarii. Mundurowi znaleźli martwego 45-latka i starszą kobietę w zamrażarce.

Śledczy zakładają naturalną przyczynę śmierci w obu przypadkach. Według niemieckich mediów, 45-latek zatrzymał ciało swojej matki w domu, aby nadal otrzymywać świadczenia socjalne. Jak dodała rzeczniczka, śledczy wywnioskowali to z dokumentów mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: PiS dalej u władzy? "Opozycji będzie łatwiej"

Jak podkreśla portal br.de, sąsiad 45-latka zauważył jego dłuższą nieobecność i postanowił sprawdzić, co się stało. Zajrzał przez okno do jego domu i zauważył, że mężczyzna leży na podłodze. Wezwał na miejsce policję.

Po sekcji zwłok śledczy wykluczają możliwy wpływ czynników zewnętrznych na śmierć tej dwójki. Samobójstwo jest wykluczone w obu przypadkach. Według policjantów, kobieta zmarła kilka miesięcy przed swoim synem.

Niemcy jak Japonia. Kobieta trzymała zwłoki matki

Podobny przypadek jak w Bawarii, miał miejsce także w 2021 roku w Japonii. Na zamrożone zwłoki natknęła się sprzątaczka, która miała za zadanie posprzątać lokal opuszczony w pośpiechu przez poprzednią lokatorkę. W mieszkaniu doszło do makabrycznego odkrycia i natychmiast zawiadomiono policję.

Poprzednia lokatorka nie poinformowała nikogo o śmierci matki i postanowiła przez 10 lat ukryć jej zwłoki w zamrażarce, ponieważ bała się, że straci mieszkanie.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić