Leon Malinowski| 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska już tak nie wygląda. Przeszła wielką metamorfozę. Foto

114

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zszokowała swoich fanów. Nigdy nie uchodziła za taką, która lubi coś zmieniać w swoim wizerunku. Tym razem jednak postawiła na poważną metamorfozę.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska już tak nie wygląda. Przeszła wielką metamorfozę. Foto
Aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z nieżyjącym już mężem, Pawłem Królikowskim. (ONS)

Dotychczas Małgorzata Ostrowska-Królikowska była wierna jasnemu blondowi i klasycznemu cięciu. Wcześniej aktorka miała dość ciemne włosy (na zdjęciu). Nie brakowało takich, którzy podkreślali, że jej decyzja o rozjaśnieniu okazała się strzałem w dziesiątkę.

Tym razem Małgorzata postanowiła mocno zaszaleć. Na InstaStory pokazała zdjęcie, na którym pozuje z szerokim uśmiechem na twarzy i włosami w różowym kolorze. Jak podkreśla portal teleshow.wp.pl, ten odcień jest hitem lata.

Postanowiła się odmłodzić?

Można spekulować, że być może takim zabiegiem Małgorzata Ostrowska-Królikowska chciała się odmłodzić. Zazwyczaj bowiem na farbowanie włosów na różowo decydują się młode osoby. Jak jednak widać, są wyjątki od tej reguły.

Ostrowska-Królikowska w październiku skończy 56 lat. Od września jest babcią. Wówczas Joanna Jarmołowicz urodziła syna Janowi Królikowskiemu.

Na początku 2020 roku Małgorzata przeżyła straszną tragedię. Aktorka straciła męża. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić