Aldona Brauła
Aldona Brauła| 
aktualizacja 

Małopolska. Był mocno "spragniony". Do baru włamał się muszlą klozetową

4

Policja zatrzymała 55-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego (woj. świętokrzyskie), który dwukrotnie włamał się do tego samego baru piwnego. Szybę do lokalu wybił za pomocą muszli klozetowej.

Małopolska. Był mocno "spragniony". Do baru włamał się muszlą klozetową
55-latek dwukrotnie włamał się do tego samego baru. (Policja)

W ubiegłym tygodniu policja z Ostrowca Świętokrzyskiego otrzymała zawiadomienie o włamaniu do jednego z barów piwnych. Łupem sprawcy padły dwie butelki whisky. Właściciel lokalu oszacował straty na ponad 100 zł.

55-letni włamywacz został zatrzymany w piątek. Mężczyzna przyznał się, do kradzieży i powiedział, że do lokalu wszedł, wybijając szybę w oknie za pomocą muszli klozetowej. Swoje narzędzie znalazł na pobliskim śmietniku.

Mężczyzna twierdził, był mocno "spragniony". Włamał się do baru i ukradł whisky dla własnego lepszego samopoczucia. Jednak po spożyciu alkoholu jego stan uległ pogorszeniu i został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala.

Zobacz także: Czemu laboratoria diagnostyczne nie korzystają z polskich testów na koronawirusa? Dr Luiza Handschuh tłumaczy (WIDEO)

Dwa dni później sytuacja powtórzyła się. Włamywacz wszedł do lokalu i ponownie ukradł markowe trunki o wartości 100 zł. Tym razem policji udało się go zatrzymać.

55-latek usłyszał zarzuty, do których się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić