Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Małopolska. Wściekły pacjent zdemolował SOR. Ogromne straty szpitala

146
Podziel się

W Miechowie (woj. małopolskie) doszło do istnej sceny grozy. Rozwścieczony pacjent postanowił zdemolować SOR. Wstępne szacunki wskazują na straty w wysokości min. 100 tys zł.

Małopolska. Wściekły pacjent zdemolował SOR. Ogromne straty szpitala
Zdemolowany Szpital Św. Anny w Miechowie. (Facebook)
bETqfYMR

25-letni pacjent Szpitala Św. Anny w Miechowie wpadł w furię. Ze złości zdemolował niemal cały oddział. Zniszczył nie tylko poczekalnię, ale i miejsce rejestracji. Zniszczył dzielącą pacjentów i pielęgniarki przesłonę, zdemolował również komputery i wyrzucił na ziemię dokumenty.

Pacjent z Wielkopolski, który zgłosił się do nas uskarżając się na ból kręgosłupa szyjnego w pewnym momencie zaczął demolować SOR. Zanim został obezwładniony zniszczył drzwi, rozbił przesłony oddzielające personel od pacjentów, cały sprzęt komputerowy wraz z serwerem oraz lampę zabiegową. Mężczyzna zadawał też ciosy personelowi – powiedział PAP dyrektor szpitala w Michowie Mirosław Dróżdż.
bETqfYMT

Na miejsce przyjechała policja. Zanim jednak doszło do interwencji, 25-latek z Poznania zniszczył cały oddział. Mężczyzna został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Za zniszczenie mienia na SOR-ze w Miechowie 25-letniemu mężczyźnie grozi do pięciu lat więzienia.

Zobacz także: Atak agresywnego pacjenta w SOR szpitala św. Anny w Miechowie.
bETqfYMZ

Szpital w Miechowie będzie zamknięty do czasu przygotowaniu SOR-u do ponownego użytku. Wojewoda małopolski Łukasz Kmita zdecydował, że przekaże szpitalowi św. Anny w Miechowie 50 tys. zł. Pieniądze mają zostać wydane na najpotrzebniejszy sprzęt.

Zobacz także: Amerykańscy żołnierze wtargnęli do fabryki. Skandal dyplomatyczny w Bułgarii
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETqfYNu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(146)
Emerytka
6 miesięcy temu
Elektorat pis
Normalny nie ...
6 miesięcy temu
Pięknie to zrobił :) To był normalny obywatel
Tak być powin...
6 miesięcy temu
Wystawić rachunek za straty, łącznie za straty za każdy dzień postoju. Jak nie zapłaci obowiązkowa praca na pokrycie kosztów....
bETqfYNv
Takie czasy
6 miesięcy temu
Rozumiem,że jak cały oddział zniszczony to teraz zamknięty na kilka miesięcy, bo trzeba wyremontować. ;) Na zdjęciach nie widzę jednak nic oprócz przewróconych całych krzeseł i zerwanej plexi-szyby robionej przez konserwatora. A komputery? Ile ich było i za ile? Za 100 tys. doprawdy? ;) Nie róbcie z ludzi idiotów, bo serwer jest w osobnym pomieszczeniu, a nie na blacie, że pacjent go zniszczył. Tak potraktował SOR, jak go tam uprzednio potraktowano. Zrozumcie ludzie nie chcą umierać i być leczeni przez teleporady!!!!!!!!!!!!! Liczba zgonów ogromna przed medyków, bo teraz na pierwszej linii walczą z cov,id-iozą! I będzie więcej takich zajść przez wasze zachowanie, stosunek ole.wczy do pacjentów i wciągnięcie się w tą propagandę za niebotyczne sumy z racji cov,id.
Gfjjgvj
6 miesięcy temu
Dobrze zrobił niech do Stargardu przyjedzie na SOR i tam porządek niech zrobi konowalom
mak
6 miesięcy temu
Byłem z 90-latką na SOR we Wrocławiu po czterech godzinach i wiecznym "haśle" proszę czekać też mogła dostać szału.Niestety "Long dring weekend" ,spowodował że lekarze jak Biznesmeni mają mieć wolne,BO obecnie wykonywanie zawodu Lekarza w 70%to biznes.Hipokrates to mocno przeterminowane 'hasło" w czwartek 03.80% Lekarzy na wyjazdach .I Hasło przewodnie mało ZARABIAMY
Nick
6 miesięcy temu
Napiszcie dlaczego zdemolował ten SOR, jakis powód był, na pewno nie z nudów :)
Szukaj
6 miesięcy temu
Emigrant?
Mania nas
6 miesięcy temu
W pełni go rozumiem,konowalstwo rozbestwione na naszą,nie widzą człowieka, oślepli od mamony
dzin
6 miesięcy temu
Wolny dostęp do broni!!!
coyote
6 miesięcy temu
wyraził opinie społeczeństwa
Zagłoba
6 miesięcy temu
Wcale się nie dziwie jak siedział na SORZE i nie mógł sie doczekać na pomoc to nerwy maja tez swoje granice a luidzi nieraz traktuje sie tam gorzej niz bydło=TAKA JEST PRAWDA O POLSKICH SORACH W CAŁEJ POLSCE=???
david
6 miesięcy temu
no pewno po pfizerze
bETqfYNn
Krystyna
6 miesięcy temu
To celowe działanie było.Jako aresztant, do lekarza dostanie się o wiele szybciej.Spryciarz a teraz patrzeć na innych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić