aktualizacja 

Zdjęcie mamy Elona Muska to hit. Wstawiła je, by ośmieszyć Kadyrowa

Słowa Razmana Kadyrowa dotyczące walki Władimira Putinem z Elonem Muskiem odbiły się w mediach społecznościowych szerokim echem. Czeczeński polityk skrytykował miliardera, na co zareagowała jego matka - Maye Musk.

Zdjęcie mamy Elona Muska to hit. Wstawiła je, by ośmieszyć Kadyrowa
Mama Elona Muska wyśmiała Kadyrowa (Instagram, Twitter)

Propozycja Elona Muska była szokiem dla internautów z całego świata. Miliarder zaproponował na Twitterze, że zmierzy się z Władimirem Putinem w ringu. Stawką pojedynku miałaby być niepodległość Ukrainy. Przywódca Federacji Rosyjskiej nie odpowiedział jednak na zaczepkę. Wpis założyciela Tesli zdobył sporą popularność.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na propozycję Elona Muska odpowiedział Razman Kadyrow. Czeczeński polityk będący oddanym zwolennikiem prezydenta Federacji Rosyjskiej surowo skrytykował miliardera. Stwierdził, że Putin bez problemu poradziłby sobie z Muskiem. Ponadto dodał, że miliarder musiałby do tego pojedynku przekształcić się z Elony w brutalnego Elona.

Elon Musk, mała rada: nie mierz swojej siły z siłą Putina. Gracie w dwóch zupełnie różnych ligach [...] Dlatego właśnie musisz napompować mięśnie, aby przekształcić się ze zniewieściałej Elony w brutalnego Elona, którym musisz być - napisał Kadyrow.

Na wiadomość Kadyrowa odpowiedział sam adresat. Szef Tesli nie przejął się zbytnio wypowiedzią czeczeńskiego polityka. Dał temu wyraz w treści wpisu, który zamieścił na Twitterze. Stwierdził, że doskonałe wyszkolenie dałoby mu przewagę w walce. Dodał również, że jeżeli Putin boi się stanąć do pojedynku, to może użyć tylko lewej ręki.

Dziękuję za ofertę, ale tak doskonałe szkolenie dałoby mi zbyt dużą przewagę. Jeśli on boi się walczyć, zgodzę się używać tylko lewej ręki, mimo że nie jestem nawet leworęczny - odparł Musk na Twitterze.

Na całą sprzeczkę zareagowała matka Elona Muska. 73-latkę wyraźnie rozbawiła wiadomość czeczeńskiego polityka. Maye udostępniła na Twitterze przerobioną fotografię swojego syna w kobietę. Dodała, że Elona jest piękna. Wpis w kilka godzin polubiło ponad 10 tysięcy internautów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kijów zostanie oblężony? Gen. Pacek tłumaczy strategię armii rosyjskiej
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić