o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
mmc
|

Marcelina Zawadzka nie wraca do TVP. Znaleźli już zastępstwo

8
Podziel się

Marcelina Zawadzka była prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Kilka miesięcy temu na jaw wyszły zarzuty dot. oszustw podatkowych byłej Miss Polski. Podobno wybrano już następczynię prowadzącej.

Marcelina Zawadzka nie wraca do TVP. Znaleźli już zastępstwo
Marcelina Zawadzka. (Instagram)
bEJOzCjp

Marcelina Zawadzka miesięcy temu została oskarżona o oszustwa podatkowe. Pojawiły się nawet doniesienia o rzekomym praniu brudnych pieniędzy przez modelkę.

Z tego powodu Marcelina Zawadzka zniknie na jakiś czas z anteny. Nieoficjalne doniesienia Wirtualnych Mediów informują, że prezenterka nie pojawi się w programie do czasu zakończenia sprawy.

bEJOzCjr

Nieoficjalne informacje przekazane przez Wirtualne Media donoszą również o tym, kto zastąpi Zawadzką w roli prezenterki w "Pytaniu na Śniadanie". Ma to być Małgorzata Opczowska znana z TVP Info.

Do tej pory Marcelina Zawadzka była jedną z największych gwiazd TVP. Niestety jej czas skończył się razem z oskarżeniami i rozprawami w sprawie oszust podatkowych.

W oficjalnym oświadczeniu modelka stwierdziła, że to ona padła ofiarą oszustwa. Utrzymuje, że do nieprawidłowości podatkowych doszło za jej plecami i nawet jeśli doszło do złamania prawa, nie zrobiła tego celowo.

bEJOzCjx

Mimo wszystko do "Pytania na Śniadanie" nie wróci. Wirtualne Media podały, że według doniesień informatora, TVP nie chce pozwolić, by oskarżona prowadziła program niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie.

Data ewentualnego powrotu nie jest znana. Oczywiście do roli prowadzącej Marcelina Zawadzka będzie mogła wrócić tylko wtedy, gdy zostanie oczyszczona z zarzutów.

bEJOzCjy
Zobacz także: Marcelina Zawadzka: "Może TikToka bym sobie założyła"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJOzCjS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Ewa
12 miesięcy temu
Ile trzeba mieć kasy żeby nad nią nie panować. Chyba że ktoś za nią robił rozliczenia.
wiktoria
rok temu
Ja mam nadzieję że wróci. Ale może najpierw niech się sprawa wyjaśni do końca.
Juk
rok temu
Póki jest obarczona poważnymi oskarżeniami to chyba logiczne, że będzie ją zastępować ktoś inny. Jak sprawa się wyjaśni i będzie wszystko okej to wróci.
bEJOzCjT
Amilka
rok temu
Jak sie sprawa wyjaśni, jak ją oczyszcza z zarzutów to wtedy wróci i takie podejście to ja rozumiem.
leszek
rok temu
nie wiem skąd w ogóle takie zdziwienie, jest zamieszana w poważną aferę, chyba nie wierzyła że pracodawca ją zatrudni jak gdyby nigdy nic skoro ciążą na niej tak poważne zarzuty
Zeus
rok temu
Nareszcie tyle spokoju bo tylko marcelina i marcelina
Goldengecko
rok temu
No oszustwa podatkowe to gorzej niż zabić 5 osób po pijaku jadąc samochodem bez prawa jazdy w Polsce
ewi
rok temu
Śliczna dziewczyna i bardzo sympatyczna. Widać, że dobry człowiek.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić