Marcelina Zawadzka nie wraca do TVP. Znaleźli już zastępstwo

9

Marcelina Zawadzka była prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w TVP 2. Kilka miesięcy temu na jaw wyszły zarzuty dot. oszustw podatkowych byłej Miss Polski. Podobno wybrano już następczynię prowadzącej.

Marcelina Zawadzka nie wraca do TVP. Znaleźli już zastępstwo
Marcelina Zawadzka. (Instagram)

Marcelina Zawadzka miesięcy temu została oskarżona o oszustwa podatkowe. Pojawiły się nawet doniesienia o rzekomym praniu brudnych pieniędzy przez modelkę.

Z tego powodu Marcelina Zawadzka zniknie na jakiś czas z anteny. Nieoficjalne doniesienia Wirtualnych Mediów informują, że prezenterka nie pojawi się w programie do czasu zakończenia sprawy.

Nieoficjalne informacje przekazane przez Wirtualne Media donoszą również o tym, kto zastąpi Zawadzką w roli prezenterki w "Pytaniu na Śniadanie". Ma to być Małgorzata Opczowska znana z TVP Info.

Do tej pory Marcelina Zawadzka była jedną z największych gwiazd TVP. Niestety jej czas skończył się razem z oskarżeniami i rozprawami w sprawie oszust podatkowych.

W oficjalnym oświadczeniu modelka stwierdziła, że to ona padła ofiarą oszustwa. Utrzymuje, że do nieprawidłowości podatkowych doszło za jej plecami i nawet jeśli doszło do złamania prawa, nie zrobiła tego celowo.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mimo wszystko do "Pytania na Śniadanie" nie wróci. Wirtualne Media podały, że według doniesień informatora, TVP nie chce pozwolić, by oskarżona prowadziła program niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie.

Data ewentualnego powrotu nie jest znana. Oczywiście do roli prowadzącej Marcelina Zawadzka będzie mogła wrócić tylko wtedy, gdy zostanie oczyszczona z zarzutów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Marcelina Zawadzka: "Może TikToka bym sobie założyła"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić