Marcelina Zawadzka. Potwierdziło się najgorsze. Internauci bezlitośni

95

Marcelina Zawadzka przed długi czas była jedną ze sztandarowych gwiazd TVP. Jej zniknięcie z "Pytanie na Śniadanie" wiązało się z wieloma plotkami. TVP odpowiada i przedstawia zastępczynię byłej prowadzącej.

Marcelina Zawadzka. Potwierdziło się najgorsze. Internauci bezlitośni
Marcelina Zawadzka była jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVP. (Instagram)

Zniknięcie Marceliny Zawadzkiej z anteny owiane było tajemnicą. Dopiero później wyszło na jaw, że była Miss Polonia oskarżona została o oszustwa podatkowe i toczy się przeciwko niej postępowanie sądowe.

TVP oficjalnie nie wypowiedziało się w sprawie. Kilka tygodni temu, nieoficjalne ustalenia Wirtualnych Mediów doniosły, że TVP nie chce by osoba oskarżona, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie, prowadziła program. Marcelina Zawadzka musiała odejść z programu do czasu wyjaśnienia sprawy.

Pojawiły się plotki na temat tego, kto zastąpi uwielbianą przez widzów prowadzącą. We wtorek wszystko się potwierdziło. Obok Tomasza Wolnego w programie pojawiła się Małgorzata Opczowska.

Widzowie jednak nie są zadowoleni. Na Instagramie pojawiła się lawina nieprzychylnych komentarzy w stronę nowej prowadzącej:

Muszę stwierdzić że ta prowadząca to nie jest odpowiednia osoba do tego programu - pisze jedna z internautek.
Pani Małgorzata sztuczna, krzykliwa, nienaturalna. Tym wyborem chyba spadnie wam zdecydowanie oglądalność - zauważa jeden z obserwatorów.
Gdzie Marcelina? Chcemy powrotu Marceliny - takich komentarzy na instagramowym profilu programu jest naprawdę wiele.

Pojawiła się też w końcu oficjalna odpowiedź na temat zniknięcia Marceliny. Tomasz Wolny na wizji powiedział, że Marcelina Zawadzka poprosiła o chwilę przerwy, by mieć czas na uporządkowanie swoich prywatnych spraw.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Paulina Krupińska komentuje zamieszanie wokół Marceliny Zawadzkiej: "Na szczęście nie jestem szefem telewizji publicznej"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić