Marianna Schreiber opublikowała nekrolog. Zaskakująca treść

20

Działalność Marianny Schreiber regularnie wywołuje bardzo dużo emocji. Trudno przejść zupełnie obojętnie obok jednego z najnowszych wpisów żony ministra PiS Łukasza Schreibera. Tym razem pokazała totalnie nietypowy nekrolog.

Marianna Schreiber opublikowała nekrolog. Zaskakująca treść
Marianna Schreiber (Instagram)

Już jakiś czas temu Marianna Schreiber informowała, że chce wejść do świata polityki razem ze swoją partią "Mam Dość 2023". Pojawiły się jednak problemy z rejestracją. Sympatycy Marianny przez jakiś czas dopytywali, na jakim etapie znajduje się to przedsięwzięcie.

W końcu Marianna Schreiber postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. O szczegółach poinformowała na Instagramie.

Mogę się pochwalić, po wielu próbach i staraniach zostało zarejestrowane moje polityczne dziecko - Partia "Mam Dość". Tylko tu pojawia się pewien "mały" problem - stało się tak mimo mej jednoznacznej decyzji o wycofaniu zarówno poparcia, mojego udziału jak i samego wniosku o rejestrację tejże Partii. Partii której byłam zarówno JEDYNĄ pomysłodawczynią, jak i jej organizatorką - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska mówi o polityce i zdradza, że chce wynieść się z Polski! Wiemy, gdzie chce zamieszkać

Później spostrzegła, że doszło do kuriozalnej sytuacji. Wszystko za sprawą tego, że dopiero po ogłoszeniu wycofania się z aktywności politycznej zdołała dokończyć rejestrację partii.

Decyzja Sądu jest o tyle kuriozalna, że sam proces rejestracji ciągnął się miesiącami. A po moim WYCOFANIU nie tylko wniosku, ale również Z AKTYWNOŚCI POLITYCZNEJ - co oświadczyłam już dawno temu… Wniosek został zaakceptowany i w rezultacie partia została zarejestrowana praktycznie z dnia na dzień - dodała.

Marianna Schreiber: Nie chcę mieć nic wspólnego z tym bytem

Schreiber bardzo zdecydowanie odcięła się od "Mam Dość" i wyznała, że wycofała się z polityki.

Nie chcę mieć nic wspólnego z tym bytem i wszystkim, co go dotyczy. Odcinam się od tego. Cieszę się, że nie będę brała udziału w tym krindżu. Ale sporo fanu dostarczy mi dalsze działanie. A tak poza wszystkim, ta decyzja sądu jest dla mnie kolejnym przyczynkiem do mojej tezy o potrzebie całościowego zaorania - podkreśliła.

Do tych słów załączyła zdjęcie nekrologu o następującej treści: "Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 17 sierpnia 2023 zmarła przeżywszy 0 lat Mam Dość Marianny Schreiber. Ceremonia pożegnalna odbędzie się dnia 17 sierpnia o godz. 14:30 na Twitterze i w Internetach. O pogrzebie zawiadamia pogrążona w smutku Marianna".

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić