Martwy mężczyzna pogryziony na szyi. Mieszkańcy przekonani: to wilkołak

23

Diesel Michael Makambi został znaleziony martwy w wiosce Kwaqongqota w RPA. Mieszkańcy są przekonani, że w okolicy mieszka wilkołak i to on stoi za śmiercią 59-latka.

Martwy mężczyzna pogryziony na szyi. Mieszkańcy przekonani: to wilkołak
Mieszkańcy wioski wierzą w wilkołaka (Pixabay)

Diesel Michael Makambi został znaleziony martwy w pobliżu rzeki Buffalo w wiosce Kwaqongqota. 59-latek był cały pogryziony, a okoliczni mieszkańcy wierzą, że dziwne obrażenia zadał mu wilkołak.

Mieszkańcy wioski wierzą w wilkołaka

Rodzina mężczyzna odrzuciła te pogłoski i powiedziała, że Diesel został pogryziony przez dzikie psy.

Zanim zmarł, zdołał powiedzieć chłopcom, że został zaatakowany przez trzy psy i błagał o pomoc. Słyszeliśmy, że jakaś kobieta widziała mojego syna atakowanego przez psy i krzyczała, żeby ludzie go ratowali, ale kiedy chłopcy tam dotarli, było już za późno. Psy rozerwały mojego syna na kawałki - powiedziała dla News24 matka zmarłego mężczyzny.

Policja potwierdziła teorię rodziny Makambi. Mimo to mieszkańcy wioski wciąż są przerażeni dzikim wilkołakiem i udostępniają posty w mediach społecznościowych, ostrzegając innych, aby trzymali się z dala od Kwaqongqota. Planują także wilkołaka schwytać lub zabić.

Policja zamierza przeprowadzić dochodzenie w sprawie śmierci 59-latka. Lokalne władze wezwały mieszkańców Kwaqongqota do zaprzestania rozpowszechniania mitów o wilkołakach i jeszcze raz potwierdziły, że za śmiercią mężczyzny stoją dzikie psy.

Zobacz także: Sytuacja na polsko-białoruskiej granicy. "Ostatnie noce są niebezpieczne"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić