Masz 9 sekund, by znaleźć innego cheeseburgera. Mało kto daje radę

52

Łamigłówka na spostrzegawczość prosto z baru szybkiej obsługi! Sprawdź się w tej zagadce i odszukaj odmiennego cheeseburgera. Wśród wielu identycznych kanapek, tylko jeden wygląda inaczej. Mało kto daje radę zrobić to w 9 sekund!

Masz 9 sekund, by znaleźć innego cheeseburgera. Mało kto daje radę
Masz tylko 9 sekund, by znaleźć innego cheeseburgera. Mało kto daje radę (Bright Side, The Mirror)

Masz tylko dziewięć sekund na rozwiązanie tej łamigłówki. To zadanie świetnie trenuje koncentrację i spostrzegawczość. Dodatkowo mierzysz się z uciekającym czasem, więc nie ma miejsca na pomyłki!

Szukanie różnic, podobieństw czy segregowanie według konkretnej cechy to jedne z wielu zadań na ćwiczenie umysłu. Spostrzegawczość bywa w życiu cenną i rozwijającą cechą, dlatego warto o nią dbać.

Czym jest spostrzegawczość? To m.in. umiejętność zaangażowanej obserwacji. Nie chodzi tylko o dostrzeganie szczegółów, lecz także o oddzielania informacji ważnych od tych mniej istotnych. Jest to bardzo ważna składowa inteligencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Elektrostymulacja mózgu może zwiększyć kreatywność

Znajdź innego cheeseburgera. Test na spostrzegawczość

Podejmiesz wyzwanie i znajdziesz innego cheeseburgera? Wystarczy włączyć timer i spojrzeć na obrazek znajdujący się pod materiałem wideo. Nie martw się, możesz też liczyć na nasze podpowiedzi, a ostatecznie dokładną odpowiedź.

Tylko jeden z poniższych cheeseburgerów wygląda inaczej niż reszta. Nastaw timer na 9 sekund i sprawdź, czy w tym czasie uda ci się znaleźć fast food-owego rodzynka. Obrazek znajduje się poniżej. Nie zapomnij odmierzać czasu! Gotów? Start!

Uwaga, tutaj podajemy podpowiedź. Jeśli nie możesz znaleźć kanapki, nic straconego. Podajemy kilka podpowiedzi. Poszukaj w czwartym, poziomym rzędzie. Jeśli wciąż nie możesz rozwiązać łamigłówki, zerknij na trzeciego cheeseburgera w tym samym rzędzie.

Nie martw się, jeśli masz problem z rozwiązaniem zagadki. Na końcu artykułu podajemy dokładne rozwiązanie. Burger inny niż wszystkie zaznaczony jest na czerwono.

Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić