o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GG
|

Maszynista zatrzymany na dworcu we Wrocławiu. Mógł być pod wpływem narkotyków

67
Podziel się

Maszynista Kolei Dolnośląskich mógł być pod wpływem narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany przez policję na Dworcu Głównym we Wrocławiu.

Maszynista zatrzymany na dworcu we Wrocławiu. Mógł być pod wpływem narkotyków
Pociąg Kolei Dolnośląskich (Flickr, Dariusz Sieczkowski)
bDfdMSHp

Maszynista został zatrzymany na dworcu we Wrocławiu w czwartek wieczorem. Na szczęście do zatrzymania doszło, zanim rozpoczął pracę.

Koleje Dolnośląskie wydały oświadczenie w tej sprawie. Uspokojono w jego treści podróżujących, że maszynista nie został dopuszczony do pracy.

Koleje Dolnośląskie z przykrością informują, że zidentyfikowano maszynistę, który mógł mieć kontakt ze środkami odurzającymi. Przeprowadzona w następstwie kontrola potwierdziła podejrzenia. Nie został więc dopuszczony do obowiązków służbowych. Będzie również musiał opuścić szeregi KD - poinformowały Koleje Dolnośląskie.
bDfdMSHr

Koleje Dolnośląskie uspokaja pasażerów. Przewoźnik podkreśla, że bezpieczeństwo jest dla niego najważniejsze.

Z zadowoleniem stwierdzamy, że system bezpieczeństwa przewozów w KD funkcjonuje efektywnie. Ostatnie działania zakończyły się sukcesem ale niezmiennie pilnujemy jego szczelności, dostosowując procedury do ewoluującej rzeczywistości. Dla Kolei Dolnośląskich jest to priorytet. Dzięki temu pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie w naszych pociągach - czytamy w oświadczeniu KD.

Premier ogłasza program "Kolej+"

Przeczytaj także:

bDfdMSHx
bDfdMSHS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(67)
gft
2 miesiące temu
jak chcą zwolnić Trzaskowskiego z powodu arawii czajki to niech teraz wywalą z pracy ministra transportu za maszyniste pod wpływem środków odurzających , sprawiedliwie i uczciwie
dyżurny
2 miesiące temu
jak maszynista nie jest na haju to pociągi opóźniają się bo nie mają kopa
janusz
2 miesiące temu
ale mi nowość złapali jednego i sukces ciekawe ilu nie się udało
bDfdMSHT
marek zol
2 miesiące temu
to powoli staje się normą. coraz więcej ludzi korzysta z dopału. niektórzy nie wyrabiają w pracy, często studenci, pracownicy korpo. w łikendy w samej Warszawie rozchodzi się mnóstwo "towaru". nawet nasza młodzież , najlepsza z najlepszych korzysta
Martyna
2 miesiące temu
WWszystko przetrzymam...ale jak jeszcze Pilot będzie na haju,to tego juz nie przeżyję!!
Najnowsze komentarze (67)
Grzegorz
2 miesiące temu
Dziwną sobie sami reklamę zrobili hehe
Łukasz
2 miesiące temu
Chcę sprostować. Koleje Dolnośląskie nie mają nic wspólnego z PKP. To spółka której PKP PLK tylko udostępnia tory
@Internauta
2 miesiące temu
Inteligencję można mieć wrodzoną , która nie ma nic wspólnego z ilością przeczytanych lektur!!! A faktem jest , że w kraju nad Wisłą od jakiegoś czasu manipuluje się ludźmi pracując po nocach nad prawem zmniejszającym odpowiedzialność ludzi, którzy takową odpowiedzialność mają i powinni mieć bo kolokwialnie rzecz ujmując biorą za nią niemałą kasę, więc Internauto zajmij się "czytaniem lektur " z innych źródeł też nie tylko z jednego aby nabywać inteligencję skoro.....?
Vitek
2 miesiące temu
Panie premierze...pańscy maszyniści jeżdżą pod wpływem narkotyków. Co gorsze to polski pociąg a nie jakiś niemiecki jak MpK w W-wie.
Hrubieszów
2 miesiące temu
To już kolejny raz.
hmm
2 miesiące temu
nie napisali jak do tego doszli, że był po zażyciu skoro był przed pracą..jakiś donos?
pudrownica
2 miesiące temu
jest taka jak myśli, zgadza się od tego zaczyna się budowę na dużą literę... da się wyzerować środek ciężkości... różnymi poduszkami później tak zostaję odpala waży tryb sport blokuję. mają różną pojemność i ciśnienie co za tym idzie, można poprosić jeszcze o podłogę grubszą tak do 2100,2200, plus wyzerowanie sprawi zrobienie czegoś na dużą literę... nowa biały mat w sumie nie da się więcej
JaM
2 miesiące temu
PKP = firma państwowa, bezdomni bez przeszkód wynoszą majątek, jak mówiono w komunie, państwowe = niczyje!
bDfdMSHL
g 65amg
2 miesiące temu
92 km/h to legalna prędkość nawet jej nie widać... chyli zrozumiałe.. księgowa odpiszę. nie jest zły... jak taki samochód nie da się nic więcej co najwyżej mniej..
bartek 22
2 miesiące temu
lewy przód, prawy tył... 10 procent szybciej się nie da.. środek ciężkości.
Niki
2 miesiące temu
To jest tragedia społeczeństw, ponieważ narkotyki i dopalacze, są tak dostępne jak i alkohol i papierosy - w nieograniczonych ilościach i w każdym czasie!
Redaktor
2 miesiące temu
Czy jeden wystarczy, żeby ogłosić pandemię?
7777
2 miesiące temu
"Ks Ranowalona 26 min. temu Ciekawe jakie rezultaty daloby przebadanie na narkotyki czlego zarzadu oraz pracownikow wyzszego i sredniego szczebla Kolei Dolnoslaskich, lacznie z HR..." Wrosław sie zażydza, Wrocław dziczeje.
7777
2 miesiące temu
"gft 14 godz. temu jak chcą zwolnić Trzaskowskiego z powodu arawii czajki to niech teraz wywalą z pracy ministra transportu za maszyniste pod wpływem środków odurzających , sprawiedliwie i uczciwie" trudno odnosić się do jołopa polecam eutanazję.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić