o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ABA
|

Mateusz Morawiecki. Życzenia na Wielkanoc i ważny apel

35
Podziel się

Mateusz Morawiecki z okazji Wielkanocy przesłał życzenia, ale także ważny apel. Premier po raz kolejny poprosił Polaków, aby pozostali w domach i nie wyjeżdżali nigdzie na święta.

Mateusz Morawiecki. Życzenia na Wielkanoc i ważny apel
Mateusz Morawiecki zaapelował o pozostanie w domach na Wielkanoc. (PAP)
bDSKdJhh

Z okazji Wielkanocy Mateusz Morawiecki przesłał wszystkim świąteczne życzenia. Zaapelował także, aby pozostać w domu, ponieważ wciąż walczymy z pandemią koronawirusa.

Mateusz Morawiecki z apelem na Wielkanoc

Niestety po raz drugi spędzimy je w cieniu pandemii. Jesteśmy dziś w najtrudniejszym momencie walki z koronawirusem. Dlatego chciałbym zwrócić się do Państwa z apelem. Pozostańmy w te święta w domu, w gronie najbliższej rodziny. Wśród tych, z którymi mieszkamy na co dzień - przekazuje premier Morawiecki.
bDSKdJhj

Premier w swoim wystąpieniu przypomniał, że mija rok od śmierci pierwszej osoby z Covid-19. Powiedział, że od tego czasu walka z epidemią była bardzo ciężka i momentami rząd zawodził, ale jednocześnie dokonał wiele dobrego - przekazał 200 mld na pomoc dla firm i uratował 6,5 mln Polaków przed bezrobociem.

Mateusz Morawiecki twierdzi także, że program szczepień działa bardzo dobrze i wkrótce uda się zaszczepić wszystkich chętnych Polaków. Premier powiedział, że rząd cały czas walczy o dodatkowe dawki szczepionki. Sam również wyraził chęć zaszczepienia się.

Poddam się szczepieniu, kiedy tylko przyjdzie kolej na osoby w moim wieku. I do tego samego zachęcam wszystkich Państwa – dodał premier.
bDSKdJhp
Zobacz także: Wielkanoc. Orędzie premiera Mateusza Morawieckiego

Na koniec premier złożył wszystkim życzenia. Oprócz zdrowia życzył szybkiego powrotu do normalności po zakończeniu pandemii.

bDSKdJhq
Życzę wszystkim moim rodakom w kraju i za granicą zdrowych i bezpiecznych Świąt. Nawet po najczarniejszej nocy w końcu przychodzi dzień. I również po pandemii wróci normalność. Wszystko jest w naszych rękach - przekazuje Mateusz Morawiecki.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSKdJhK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
franek
2 tyg. temu
Trudno mi przyjąć ten NIESZCZERY bełkot za "dobrą monetę". Nie wiem, na ile ten człowiek chce, a na ile musi postępować tak, jak postępuje, niemniej ŹLE CZYNI ......
belka
2 tyg. temu
Nie przemieszczać się? nie jechać do rodziny? nie widywać się z nikim? OK ale proszę w takim razie o wytłumaczenie dlaczego pseudo celebryci siedzą teraz na wakacjach na Zanzibar? Zaszczepili się poza kolejnoscią? opłacili kogoś? i co oni wyjeżdzać mogą.. a my mamy grzecznie siedzieć w domach?! Jakiś żart!
franek
2 tyg. temu
Nie interesuje mnie bełkot tego pana.....
bDSKdJhL
BIALY ORZEŁ
2 tyg. temu
Nie dziękuję i nie przyjmuje.!!!@
bek
2 tyg. temu
hahahaha
Najnowsze komentarze (35)
Mietek
2 tyg. temu
Jego życzenia nie są szczere. Kolejne kłamstwo .
Jezus
2 tyg. temu
Mateuszu nawróć się i odrzuć ideologię szatana póki jeszcze nie jest za późno.
Jego słowa
2 tyg. temu
Wirus jest w odwrocie.
👤👤👤👤
2 tyg. temu
Morawiecki mam oko na ciebie.Zobaczymy czy przestrzegasz zaleceń o których mowa.
Koro.
2 tyg. temu
Tak prawda że wirus zostanie z nami przez 10 lat więc zostań w domu i wyrzecz się rodziny bo tak ci każe, oczywiście możesz wyjść i zagłosować w 2023 roku na niego to ci wolno.
emerytka
2 tyg. temu
a ja sobie zycze dyisji rzadu
Hmmm
2 tyg. temu
Ale o jakich rodakach mowa,tych od szalomu?
Jajacek.
2 tyg. temu
Paradoks kłamcy. Czy jeżeli kłamca mówi że mówi prawdę to kłamie czy nie? Obrzydliwy typ. Ważniejsze były dla niego głosy wyborców od samych wyborców.
bDSKdJhD
Pobożny arab
2 tyg. temu
DZIEKUJEMY PANIE PREMIERZE NA PRZEKUR TYM CO I W ŚWIĘTA PLUJĄ JADEM NA INNYCH
Apokalipsa
2 tyg. temu
Coś taki zastraszony, tyś jak owca ze stada, nie lękaj się prawdy, naród widział już puste szpitale i zna całą prawdę, żeście dostali srebrniki i musieliście je wziąć, bo na Białurusi wyparł się Prezydent korupcji i nie ma diabła w koronie. Teraz jesteście na usługach zabłąkane owce. Światłość nastąpi i staniecie przed Sądem Najwyższego.
qqrq
2 tyg. temu
a u mnie na Święta cała rodzina - rodzice , szwagry i znajomi ***** ich
święta
2 tyg. temu
życzę morawieckiemu aby zachorował na raka i zmarł w męczarniach
jan
2 tyg. temu
Zobaczymy co powie 10 kwietnia, będzie stał przestraszony za prezesem.
Fff
2 tyg. temu
Ciekawe że nic nie wspomniał o braniu udziału w koncertach TVP hipokryta
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić