Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Matka domniemanej ofiary Dominica D'Angelica zabiera głos. "To jest obrzydliwe"

25

Przed finałem polskiej edycji "Top Model" na jaw wyszły koszmarne informacje. Okazało się, że Dominic D'Angelica ma za sobą kryminalną przeszłość, a nawet wyrok za seks z nieletnią! Tę sprawę skomentowała już matka domniemanej ofiary.

Matka domniemanej ofiary Dominica D'Angelica zabiera głos. "To jest obrzydliwe"
Dominic D'Angelica z "Top Model" (Instagram)

Dominic D'Angelica nie ma już szans na wygranie "Top Model". To dlatego, że po ujawnieniu szokujących informacji produkcja programu postanowiła go usunąć z dalszej rywalizacji o tytuł najlepszego modela. Nic dziwnego, że ta sprawa tak się potoczyła. To bez wątpienia największy skandal w historii polskiej edycji popularnego show.

Redakcja Pudelka postanowiła skontaktować się z matką domniemanej ofiary Dominika. Kobieta oceniła, co sprawiło, że Dominic zdecydował się szukać szczęścia za oceanem.

Według mnie Dominic D'Angelica tuła się teraz po Europie, ponieważ w USA jest uznawany za notowanego przestępcę seksualnego. W Stanach nie toleruje się gwałtu - przekazała w rozmowie z Pudelkiem.

"To jest obrzydliwe"

Matka domniemanej ofiary jest wyraźnie zniesmaczona tym, jak obecnie zachowuje się D'Angelica. Nie szczędzi mocnych słów w jego kierunku.

Uważam, że to jest obrzydliwe. Moja córka idzie przez życie, jakby miała dożywotni wyrok. On natomiast podróżuje sobie po całym świecie i udaje, że nic nigdy się nie stało. Zupełnie, jakby nie był przestępcą seksualnym, a moja córka była skazaną ofiarą. On w międzyczasie żyje sobie, jak chce. Nigdy w pełni nie odpowiedział za to, co zrobił. Nie przeprosił. Nawet miał czelność uśmiechać się, kiedy mówiłam w sądzie o tym, jak jego działania wpłynęły na moją rodzinę i przede wszystkim moją córkę - zaznaczyła kobieta.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić