Robert Czykiel| 
aktualizacja 

Największy skandal w historii polskiego "Top Model". Szokujące informacje

320

Tuż przed kolejnym wielkim finałem polskiej edycji Top Model na jaw wyszła kryminalna przeszłość Dominica D'Angelica. Najbardziej szokuje fakt, że ma na koncie wyrok za seks z nieletnią.

Największy skandal w historii polskiego "Top Model". Szokujące informacje
Dominik D'Angelica miał poważne problemy z prawem (Instagram)

Dominic D'Angelica jest jedną z gwiazd obecnej edycji polskiego Top Model. Amerykanin dostał się do wielkiego finału i jest jednym z głównych faworytów do wygrania programu. Możliwe jednak, że zostanie zdyskwalifikowany, bo dopadła go przeszłość.

Szokujące informacje na temat uczestnika Top Model

Portal Pudelek dotarł do materiałów, które jasno wskazują, że model ma na koncie dwa wyroki sądowe. Najbardziej szokuje fakt, że raz był skazany za seks z nieletnią. Miało to miejsce w 2011 roku.

D'Angelica miał wówczas 22 lata. Z bazy dokumentów sądu w hrabstwie Amador wynika, że uprawiał seks oralny z osobą nieletnią. Otrzymał wyrok 60 dni pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Dominic miał otrzymać zakaz spożywania alkoholu i przebywania z nieletnimi.

Zobacz także: Klaudia El Dursi pokazała film z castingu do "Top Model"

To nie wszystko. Trzy lata później znowu popadł w konflikt z prawem. Wówczas aresztowano jego i brata Stefana. Bliźniacy mieli dopuścić się pobicia ze spowodowaniem znacznych obrażeń ciała. Skazano go na 5 miesięcy więzienia.

Na razie D'Angelica nie komentuje sytuacji. W sprawie głos zabrała za to stacja TVN, która wydała specjalne oświadczenie. Dowiadujemy się z niego, że uczestnik został usunięty z finału Top Model.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić