o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ABA
|

Matka udusiła 10-letniego syna. Przed ogłoszeniem wyroku podała motyw

96
Podziel się

Sąd Okręgowy w Lublinie wydał wyrok w sprawie 39-letniej Moniki S., która zamordowała swojego 10-letniego syna. Kobieta udusiła dziecko.

Matka udusiła 10-letniego syna. Przed ogłoszeniem wyroku podała motyw
39-latka usłyszała wyrok 25 lat pozbawienia wolności. (Pixabay)
bEsneZit

Monika S. usłyszała wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Sąd uznał ją za winną zabicia swojego 10-letniego syna.

Matka udusiła 10-letniego syna

Do zdarzenia doszło w listopadzie 2019 r. w jednym z lubelskich hosteli. Monika S. przyjechała tam wraz ze swoim synem, a kilka dni później go zabiła. Kobieta owinęła ręcznik wokół szyi chłopca i unieruchomiła jego klatkę piersiową.

bEsneZiv

U 10-latka stwierdzono liczne obrażenia wewnętrzne. W wyniku nacisku na klatkę piersiową pojawiły się liczne wybroczyny i wewnętrzne wylewy. Doszło także do rozedmy płuc.

39-latka przyznała się do zabójstwa. Wyjawiła także szczegóły swojej zbrodni oraz motywy, które ją do tego popchnęły. Jej zeznania jednak nigdy nie zostały ujawnione.

bEsneZiB

Kobieta została dokładnie przebadana przez psychiatrów i psychologa, którzy uznali, że w chwili popełnienia zbrodni była w pełni poczytalna. Proce nie był jawny, a wyrok nie jest prawomocny.

Zobacz także: Polski Ład. Semeniuk chwali Morawieckiego: Doskonały premier!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEsneZiW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(96)
Milka
2 miesiące temu
Tak działają lubelskie sądy i prokuratura - po cichu, skrycie, by nic się nie wydostało do opinii publicznej. A był tu jeszcze wątek policji, która nie reagowała na zgłoszenia ojca dziecka, który chciał ochronić syna.
Taki jeden
2 miesiące temu
Nic nikogo nie usprawiedliwia. Co jej zrobiło to biedne, niewinne dziecko?
0 profesjonal...
2 miesiące temu
,,Przed ogłoszeniem wyroku podała motyw''. No to gdzie ten motyw zbrodni?! Jak ktoś mi da łapkę w dół, to niech pod moim komentarzem napisze też, jaki był ten motyw, który ona podała.
bEsneZiX
bhawo bhawo
2 miesiące temu
Pani jest w wieku wskazującym na wychowanie bezstresowe, zatem to raczej przkład sukcesu pedagogicznego wszelkiej maści psychologów i pokrewnego tałatajstwa.
123@
2 miesiące temu
Szczerze mówiąc, wystarczy tylko jaki kolwiek pretekst, żeby stało się coś co nie powinno się stać. (Takie jest życie, raz lepiej raz gorzej. Samo życie. 🤔⁉️
Bob
2 miesiące temu
Nie znam szczegółów nie oceniam. Ale coś nie tak z nią. I z jej dzieckiem. czasem wystarczy ze małżeństwo z rozsądku, ona kochała innego i się nie wyleczyła. Teściowa jej nie lubiła i szurała a dziecko odziedziczyło po teściowej wygląd i inne cechy. A rodzic poszedł za mamusi radą, bo przywiązany pępowiną i kasą. Jedna matka opowiadała mi jak jej nowo poślubiony mąż na każdy weekend wyjeżdżał do mamusi, bo daleko mieszkała i sama była. I wymagała tego. Oni oboje pracowali cały tydzień a w niedzielę ona-żona siedziała jak sierota. Pojechała z nim do mamuśki i jej wyłożyła energicznie- on nie może jeździć stale do mamusi bo ma żonę !!! Założył rodzinę i chcemy mieć dzieci.
Bob
2 miesiące temu
Znałam taką ze wspólnoty modlitewnej. Trzy felery psychiczne, ładna, kusicielka itd. i zmarnowała syna. I dalej szukała chłopa twierdząc, ze warunki ma.
Ojciec
2 miesiące temu
Kara śmierci jest sprawiedliwa.
Rób Roy
2 miesiące temu
Tego się po prostu nie da czytać.W jakim celu ten brukowiec podaje takie informacje,
Adolf
2 miesiące temu
Aborcja na życzenie hehehe
dusia65
2 miesiące temu
Proce nie był jawny? A proces był?
Lena
2 miesiące temu
Reklamacje zglaszam. W artykule nie.dostalam tego co zapowiadacie. Wstyd mi ze znowu dałam sie.nabrać. A wam powinno być wstyd bo chyba nie o oszukiwaniu ludzi marzyliscie. Zresztą obiecalam sobie niewierzyc już w dobroć ludzką . Pewnie od urodzenia oszukiwac chcieliście świnki
Andrzeisko
2 miesiące temu
Czcij ojca swego i matkę swoją. Ja nie czciłem i wcale nie czuję się winny.
bEsneZiP
PS81
2 miesiące temu
Dlaczego tacy ludzie mają dzieci???? A inni , którzy pragną Ich nie mogą !!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić