Matka z szóstką dzieci wyrzucona z samolotu. Bo 2-latka nie miała maseczki

161

Koronawirus. Zrozpaczona Chaya Bruck z Midwood została wyrzucona z sześciorgiem dzieci z samolotu, bo jej 2-letnia córeczka nie chciała założyć maseczki. Sytuacja podzieliła internautów, którzy debatują nad obostrzeniami ws. COVID-19.

Matka z szóstką dzieci wyrzucona z samolotu. Bo 2-latka nie miała maseczki
Zdjęcie poglądowe.

Chaya Bruck razem z sześciorgiem swoich dzieci weszła na pokład samolotu JetBlue. Chciała z Florydy podróżować do Orlando. Została jednak zmuszona opuścić pokład maszyny. Powodem była jej 2-letnia córeczka, która nie chciała założyć maseczki ochronnej na twarz - informuje NY Post.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Stewardessa, obserwując zachowanie dziewczynki, podeszła do matki i postanowiła zainterweniować. Chciała, aby matka zmusiła 2-latkę do założenia maseczki. Gdy to nie poskutkowało, personel po chwili poprosił kobietę o opuszczenie pokładu. Ryzyko ewentualnego zarażenia, zdaniem pracowników linii JetBlue, było zbyt wielkie.

Po kilku minutach przyszli do mnie i powiedzieli, że muszę zebrać swoje rzeczy i wysiąść z samolotu - relacjonowała zdarzenie dla WNBC matka sześciorga dzieci.
Zobacz także: Powrót do szkół będzie bolesny. "Praca podszyta lękiem i chaosem"

Pasażerowie bronili jej. "Dajcie jej spokój" - krzyczeli

Matka nie chciała opuścić pokładu, bowiem zaczęli za nią wstawiać się inni pasażerowie, którzy bronili kobiety. To jednak nie poskutkowało.

Dzieci Chayi, a także ona sama bardzo przeżyły sytuację. Kobieta przyznała w rozmowie z WNBC, że rozpłakała się. Była jednak wobec sytuacji bezsilna. Musiała opuścić pokład i pozostać na Florydzie.

Jak czytamy w oficjalnych dokumentach JetBlue, które zostały zaktualizowane niedawno, zgodnie z regulaminem 2-letnie dzieci muszą mieć na sobie maseczki. Kontrowersyjna sytuacja rozpoczęła jednak gorącą dyskusję w internecie. Czy to nie przesada? Użytkownicy sieci są wyraźnie podzieleni.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić